Yeni Teknoloji Harikası: Oppo Find X3 Pro

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Yeni Teknoloji Harikası: Oppo Find X3 Pro
Bir dünya markası olmasının yanı sıra teknolojide çığır açan Oppo markası, şimdi de yeni telefonunu sundu. Birçok yeni özellik ve fonksiyonu içinde barındıran Oppo Find X3 Pro ile artık her şey daha farklı. İnceliği ve hafifliği ile size kolaylık sağlayacak, kolayca taşınıp kullanılabilen ve bir akıllı telefondan daha fazlası. Çin merkezli teknoloji üreticisi Oppo'nun yeni amiral gemisi olarak tanıtılan bu akıllı telefon, diğerlerinden farklı ve daha gelişmiş özelliklere sahip.
Oppo_Find_X3_Pro.jpg
Teknik Özellikleri
Şık dizaynı, zarif görünümü ve ele oturan yapısı ile Oppo Find X3 Pro size farklı bir hava katacak. Sahip olduğu kapsamlı ve yüksek teknolojili içeriği onu diğer akıllı telefonlardan daha farklı kılıyor. Oppo Find X3 Pro'nun teknik özellikleri aşağıdaki gibidir.

  • 6.7 inçlik ekran boyutu ve 1440x3216 (QHD+) piksel ekran çözünürlüğü
  • 256 GB dahili depolama ve buna ek olarak 8 GB RAM kapasitesi
  • 4500 mH batarya kapasitesi, hızlı şarj özelliği, kablolu veya kablosuz şarj olma
  • 4.5G ve 5G desteği
  • Suya ve toza dayanıklılık
  • 50 MP kamera çözünürlüğü
Batarya ve Şarj
Çift bataryaya sahip yeni Oppo Find X3 Pro ile şarj problemlerinden kurtulma zamanı. Hızlı şarj olma ve kablosuz şarj özelliği sayesinde prize ihtiyacınız kalmadan telefonunuzun şarjı dolsun. Uzun ömürlü hızlı şarj ile şarjınızın bitmesini dert etmeden oyun oynayabilir, video izleyebilir, fotoğraf veya video çekebilir, sosyal medyada istediğiniz sürece gezinebilirsiniz.

Daha Canlı ve Parlak Görüntüler
Oppo Find X3 Pro'nun geniş ekran boyutu size daha canlı ve parlak görüntüler sunuyor. Bunun yanı sıra yüksek çözünürlükteki kamerası akıllı otomatik odaklama ile gece veya gündüz fark etmeden daha kaliteli fotoğraflar çekiyor. Geniş ve ultra geniş çekim açısı olmak üzere iki lense sahiptir ve size her zaman en iyi seçeneği sunar. 60x zoom özelliğine sahip bu teknoloji harikası Oppo Find X3 Pro ile adeta dünyadaki detaylar içinde kayboluyorsunuz.
oppo-find-x3-pro.jpg
İlgi Çekici Yapısı ve Duruşu
Parlaklığını korurken parlama karşıtı matlaştırılan, şık renkleri ve ilgi çeken duruşu ile Oppo Find X3 Pro siyah, mavi ve beyaz olmak üzere 3 farklı renk kapasitesine sahip. Dış yapısının kaplaması ile yüksek kalitede bir görünümü bulunmaktadır. Oppo Global Pazarlama Başkanı Lie Liu, 'Yeni dünyalar keşfederken hayatınıza uyum içinde eşlik etmesi için Oppo Find X3 Pro'da evrenin derinliklerinden, gelecekten ve geçmişten ilham aldık. İçi ve dışı dahil her milimetresi güçlü ve esnek bir şekilde, milyar renk mükemmelliğiyle sürükleyici ve her zaman güzel duyguları harekete geçirmek üzere tasarlandı.' ifadelerini kullandı.


KAYNAK