Xbox Series S çıkış tarihi ve özellikleri açıklandı!

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Bu sene piyasaya sunulması beklenen yeni nesil konsollardan ilk tarih sonunda geldi. 8 Eylül tarihinde fiyatı açıklanan Xbox Series S için çıkış tarihi ve yanında getirdiği özellikler belli oldu! İşte yeni Xbox Series S’in çıkış tarihi ve özellikleri.
Xbox Series S çıkış tarihi belli oldu!
Yeni nesil konsollar arasında şu an için en uygun fiyatlı olması beklenen, fakat aynı zamanda donanım anlamında daha düşük sonanım bileşenleri barındıran Series S, Microsoft tarafından yayınlanan bir video ile çıkış tarihi ve özellikleri açıklandı.


Ortaya çıkanlara göre yeni konsol 10 Kasım tarihinde piyasaya sunulacak. Dijital bir konsol olan Series S, 1440p 120 FPS oyun oynatabilecek. Ayrıca, Ray Traycing desteğine, düşük gecikmeye, 4K stream özelliğine ve oyun çözünürlüklerini 4K‘ya çıkarmak gibi teknolojik destekler sunacak.

299 dolardan satışa sunulacak olan konsolun, Türkiye fiyatı henüz açıklanmadı. İlerleyen dönemlerde Türkiye fiyatının da açıklanması bekleniyor.

Xbox Series S’in fiyatı ve özellikleri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bu kullanışlı ve güzel konsol büyük yankı uyandırıcak gibi duruyor. Şimdiden bir çok kişiye merak oluşturdu bile.
xbox-series-s-cikis-tarihi-ve-ozellikleri-aciklandi.jpg