TASARIM HARİKASI OPPO A52

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
OPPO Markasının En Son Tasarım Harikası: OPPO A52

Akıllı telefon modelleri, günümüzde yediden yetmişe her türlü insanın gün içerisinde kullandığı ve sık sık satın aldığı teknolojik aletlerin başında gelmektedir. Modern çağımızda oldukça büyük bir yere sahip olan söz konusu akıllı cep telefonları, pek çok farklı marka bünyesinde de profesyonel bir şekilde üretime sunulmuş durumdadır. Günümüzde özellikle Çinli teknoloji üreticilerinin hegemonyasında olan akıllı cep telefonu sektörü içerisinde pek çok farklı firma da profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Söz konusu cep telefonu sektöründe oldukça başarılı çalışmaları ile tanınmakta olan Oppo markası da son zamanlarda yepyeni bir modeli ile karşımıza çıkmış durumdadır. Oppo A52 adıyla piyasalarda kendisine yer bulmuş olan bu model, pek çok farklı temel teknik özelliği de bünyesinde ihtiva etmektedir.

Şık Tasarım ve Zarif Dizayn Çizgileri

oppoa52.jpg


Oldukça şık bir tasarıma sahip olan Oppo A52 modeli, zarif tasarım çizgileriyle de kullanıcıları için oldukça popüler bir akıllı cep telefonu olarak öne çıkmaktadır. Günümüzde oldukça yüksek oranda bir şekilde tercih edilmekte olan Oppo A52 modelinin pek çok farklı teknik özelliği de mevcuttur. Oppo A52 teknik özellikleri temel olarak aşağıdaki gibidir.

  • Söz konusu Oppo A52 modeli, 6.5 inçlik ekran boyutu ile öne çıkmaktadır.
  • 64 GB dahili depolama alanına sahip olan model, 4 GB’lık bir RAM ile beraber gelmektedir.
  • 5000 mAh batarya kapasitesi de bulunan model, 4.5G desteğini de bünyesinde barındırmaktadır.
  • Hızlı şarj özelliğine de sahip olan cep telefonu, tek hat soketiyle de öne çıkmaktadır.
  • Oppo A52 fiyatı olarak da söz konusu model, 2499 Türk lirası ila 2699 Türk lirası arasındaki bir skalada fiyatlandırılmış durumdadır.
Yüksek Hızlı Kullanım ve Uzun Süreli Şarj Kapasitesi

Çin Dongguan merkezli Oppo markasının en son teknoloji harikalarından bir tanesi olan Oppo A52 modeli, Oppo A52 özellikleri kapsamında oldukça önemli bir yere de sahiptir. Uzun süreli şarj kapasitesi ve yüksek hızlı kullanım kolaylığı ile öne çıkmakta olan söz konusu model, oldukça ergonomik kullanım özelliğiyle de öne çıkmaktadır. Günümüzde oldukça yüksek oranda tercih edilmekte olan bu model, Oppo markasının da amiral gemisi ürünlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir.

Üst Düzey Standartlarda Kullanım Kolaylığı

Temel olarak Oppo A52 genel özellikleri denildiği zaman; oldukça kolay kullanımı, şık dizaynı ve en son teknolojinin getirilerini bünyesinde kapsamış olması öne çıkmaktadır. Söz konusu bu modeli; gün içerisinde herhangi bir işinizi gerçekleştirirken, oyun oynarken, video izlerken, fotoğraf ve video çekerken oldukça hızlı ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer siz de Oppo A52 akıllı cep telefonunun bütçenize tam anlamıyla hitap ettiğini düşünüyorsanız, bu modeli edinerek teknolojinin en son getirilerinden de anında faydalanmaya başlayabilirsiniz.