Spotify Premium'un İlk 3 Ay Ücretsiz Deneme Kampanyası Yeniden Başladı

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com

Spotify, uzun süredir ülkemizde sunmadığı "ilk 3 ay ücretsiz" kampanyasını ücretli abonelik servisi Spotify Premium için yeniden sunmaya başladı. Sizler de 3 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmadan Spotify Premium'u deneyebilirsiniz.


Dünya üstünde en fazla kullanılacak olan çevrimiçi müzik uygulaması Spotify, geride bıraktığımız dönemlerde Premium hizmetini ilk 3 ay bedava dağıttığı bir biçimde sunuyordu. Reklamsız ve çok daha nitelikli bir biçimde müzik dinlemeyi mümkün kılan Spotify Premium, normalde aylık 17,99 TL'lik bir ödemeye sahip.

Türkiye'de bir süredir "İlk 3 Ay bedava dağıttığı Premium" abonelik sistemini sunmayan Spotify, yeni kullanıcılar çekmek için bu hizmetine yeniden başladı. Eğer sizler de Spotify'ı 3 ay bedava dağıttığı denemek istiyorsanız, 31 Aralık 2020'ye kadar zamanınız olduğunu hatırlatalım.


Spotify 3 ay ücretsiz deneme


Kimler Spotify Premium'un ilk 3 ay ücretsiz kampanyasından yararlanabilir?

Spotify'ın Premium abonelik sistemini 3 ay bedava dağıttığı kullanmak istiyorsanız evvela yeni bir hesaba ihtiyacınız var. Yani önceden Spotify Premium kullandıysanız bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Ayrıca önceden bir hesabınız var, ancak bedava dağıttığı kullanmak için yeni bir hesap açmayı düşünüyorsanız da Spotify Premium için önceden kullanmış olduğunuz kredi kartı ya da banka kartı yerine değişik bir kart kullanmanız gerekmektedir.


Spotify'ın 3 ay ücretsiz abonelik sistemini nasıl kurabilirim?

spotify Premium


Spotify Premium'u 3 ay boyunca bedava dağıttığı bir biçimde kullanmak istiyorsanız evvela yeni bir hesap açmanız gerekmektedir. Hesap açıldıktan sonra sizlerden bir ödeme bilgisi istenecek. Bu ödeme bilgisi girildikten sonra kartınızdan ilk 3 ay herhangi bir ödeme alınmayacak, ancak eğer 3 aylık sürede Premium'u iptal etmezseniz otomatik şekilde sonraki aylarda ücret alınmaya başlayacak. Yine de arzu ettiğiniz zaman Premium hesabınızı kapatabildiğinizi ve 3 ay sonrasında bir ödeme yapmak mecburiyetinde olmadığınızı bildirelim.


Eğer sizler de Spotify Premium'un ilk 3 ay ücretsiz abonelik sisteminden yararlanmak istiyorsanız, tıklayarak ilgili sayfada gidebilirsiniz.