Çözüldü Sms gönderme hatası

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Operatör üzerinden servis ayarlarını isteyin ve tekrar deneyiniz. Bu sorun muhtemelen operatör kaynaklı yaşanıyor. Operatörden kaynaklanmadığını kesinlestirmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayın. Daha sonra sorunun çözülüp cozulmedigini buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışalim.

• Like
Tepkiler: SadettinAtmaca

SadettinAtmaca

Yeni Üye
android 1.5
29 Kas 2020
6
2
15
25
İstanbul
Operatör üzerinden servis ayarlarını isteyin ve tekrar deneyiniz. Bu sorun muhtemelen operatör kaynaklı yaşanıyor. Operatörden kaynaklanmadığını kesinlestirmeniz gerekiyor. Müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayın. Daha sonra sorunun çözülüp cozulmedigini buraya yazarsanız yardımcı olmaya çalışalim.
Merhaba, operatörüm ile görüştüm ancak bir sorun olmadığını söylediler. Benim cihazıma mms ayarları gelmiyor dedim, her hangi bir problem gözükmediğini söyledi tekrar. Cihaz firmasından destek almamı söyledi

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Merhaba, operatörüm ile görüştüm ancak bir sorun olmadığını söylediler. Benim cihazıma mms ayarları gelmiyor dedim, her hangi bir problem gözükmediğini söyledi tekrar. Cihaz firmasından destek almamı söyledi
Bu durumda resmi OPPO Destek hattına buradan ulaşabilirsiniz. Buradan destek almaya çalışın. Sizlerden ricamız bizleri de bu konuda bilgilendirmeniz. Bu sayede bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar varsa yardımcı olabiliriz.

• Like
Tepkiler: SadettinAtmaca

SadettinAtmaca

Yeni Üye
android 1.5
29 Kas 2020
6
2
15
25
İstanbul
Ne demek biz teşekkür ederiz :)
Ben sorunumu araştırmalarım sonucu kendi tecrübeme dayanarak bulmuş bulunmaktayım. Sizlerle de paylaşayım. 🙂

Mesajlara girdiğinizde sağ üst köşede ki üç noktadan ayarlar>daha fazla mesaj ayarı>MESAJ MERKEZİ. Mesaj merkezine operatörünüzün sms numarasını yazacaksınız sorun saniyeler içinde düzelecektir. İyi geceler dilerim 🙂🙂💪👍

• Like
Tepkiler: Wenja

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Ben sorunumu araştırmalarım sonucu kendi tecrübeme dayanarak bulmuş bulunmaktayım. Sizlerle de paylaşayım. 🙂

Mesajlara girdiğinizde sağ üst köşede ki üç noktadan ayarlar>daha fazla mesaj ayarı>MESAJ MERKEZİ. Mesaj merkezine operatörünüzün sms numarasını yazacaksınız sorun saniyeler içinde düzelecektir. İyi geceler dilerim 🙂🙂💪👍
Bizlere bu sorunu çözmede yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz. Konuyu çözüldü olarak düzenliyorum :)