Red Dead Online, Ayrı Bir Oyun Olarak %75 İndirimli Bir Şekilde Satışa Sunuldu

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
Red Dead Redemption 2'nin çevrimiçi modu, en temel oyundan bağımsız olarak satışa sunuldu. Rockstar Games, oyunu tüm mağazalarda 15 Şubat tarihine kadar %75 gibi çok büyük bir indirimle yayınladı.

Rockstar Games, 2018 senesinde PlayStation 4 ve Xbox One için 2019 senesinde ise PC için Red Dead Redemption 2 oyununu oyunculara sunmuştu. Oyun, özellikle konsol tarafında hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından tam not almıştı.

Red Dead Redemption 2, tıpkı GTA V gibi içerisinde bir de çevrimiçi mod bulunduruyordu: Red Dead Online. Geliştirici stüdyo Rockstar Games, Red Dead Online'ın farklı bir oyun olarak çıkacağının duyurusunu yapmıştı ve en sonunda oyun, bağımsız olarak çıkışını gerçekleştirdi.

Red Dead Online çıktı:

red dead online, red dead online afiş, red dead online poster


Ana oyundan bağımsız olarak çıkan Red Dead Online ile beraber oyuncular, Red Dead Redemption 2'ye sahip olmadan da Red Dead Online oynayabilecekler. Oyunun yalnızca çevrimiçi modunu deneyimlemek isteyenler için bir hayli güzel bir haber.

PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkan Red Dead Online; PlayStation 5 ve Xbox Series X / Series S'te bulunan geriye dönük uyumluluk sayesinde yeni nesil konsollarda da oynanabilecek. Comicbook'ta yayınlanan habere göre oyun, PC için Rockstar Games Launcher, Epic Games Store ve Steam'de yayınlandı. Ancak haberi yapmış olduğumuz şu andan itibaren oyun Steam'de yer almıyor.

Ayrıca Rockstar Games, Red Dead Online'ı %75 gibi çok büyük bir indirimle çıkardı. 15 Şubat'a kadar sürecek olan indirim kapsamında oyun, PC için Epic Games Store, Rockstar Games Launcher ve Microsoft Store'da %75'lik indirimle 39,75 TL'den satılıyor. PlayStation Store'da 159 TL'den satılan oyun, PS Plus abonelerine indirimli olarak sunuluyor.