realme’den yılda 100 milyon adet satış hedefi

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Li Bingzhong, Çin’in sosyal medya platformu olarak nitelendirilen Weibo aracılığı ile realme’nin son dört çeyrekte en hızlı büyüyen akıllı telefon markası olduğunu belirtti. Buna ek olarak henüz 2 yaşında olan Çin temsilcisinin bu yılın son çeyreğinde pazar payı açısından dünya genelinde yedinci sıraya yerleştiği de biliniyor.

Bu sıralamanın akıllı telefon pazarı için geçerli olduğunu söyleyelim. Deneyimli iş insanı, kendi firmasının beklentileri aştığını ve kendisini kanıtladığını öne sürdü. AIoT teknolojisine odaklanmak istediğini belirten Bingzhong, yapay zekâ ile nesnelerin birleşmesini istiyor.


1599733249444.png

realme özellikle 8 konumda bölgesel lider unvanı ile anılmak istiyor. Bu konumlar arasında Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Latin Amerika, Çin ve Rusya bulunuyor.

Son günlerde X7 Pro modeli ile gündemde olan teknoloji firması, kendi telefonlarında kullandığı 5G teknolojisini her geçen gün biraz daha geliştiriyor. Kendisinin bu konuda Çin’den yardım aldığı da öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor.

1 Eylül 2020 tarihinde realme’nin X7 ailesi ile tanışacağız. Kullanıcılar tarafından “yaşam tarzı” sıfatı ile hatırlanmak isteyen Doğu Asya temsilcisinin neler yapacağını göreceğiz. Son olarak realme’nin daha önce akıllı televizyonlar ve akıllı saatler için de önemli adımlar attığına şahit olmuştuk