Realme X7 Pro ve OPPO A53, kararlı Android 11 güncellemelerini almaya artık bir adım daha yaklaştı

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Realme X7 Pro ve OPPO A53, kararlı Android 11 güncellemelerini almaya artık bir adım daha yaklaştı
Son birkaç hafta içinde OPPO ve Realme, beta kanalı aracılığıyla birkaç cihazı için Android 11'i piyasaya sürdü. Bunlara OPPO A5 2020 / A9 2020, Realme X3 / X3 SuperZoom ve Realme X2 dahildir. Şimdi, OPPO başka bir ColorOS 11 beta programı açtı ve seçili OPPO A53 sahiplerinin kararlı sürümden önce Android 11 güncellemesini test etmesine izin verdi. Realme ise MediaTek Dimensity 1000 Plus yongasını barındıran amiral gemisi akıllı telefon Realme X7 Pro için Realme UI 2.0 Erken Erişim programını duyurdu.

OPPO A53
OPPO A53 için ColorOS 11 beta güncellemesinin ilk grubu şimdi Hindistan ve Endonezya'da yayında ve önümüzdeki haftalarda daha fazla bölge takip edilecek. Beta sürümüne başvurmak için telefonunuzun A.65 veya A.77 donanım yazılımı sürümünü çalıştırdığından emin olun. Ardından, Ayarlar> Yazılım Güncelleme> Ayarlar Simgesi> Beta için Başvur'a gidin ve ardından kaydı tamamlamak için sihirbazı izleyin.

OPPO başvurunuzu kabul ettikten sonra, OTA aracılığıyla telefonunuzda ColorOS 11 beta yapısını alacaksınız. Yerinde bir kota olduğunu unutmayın, bu nedenle ilgileniyorsanız hızlı hareket edin.

Realme X7 Pro
Hindistan'daki Realme X7 Pro kullanıcıları artık Realme UI 2.0 Erken Erişim programına kaydolabilir ve kararlı sürümden önce inşa edilen yeni Android 11'i deneyimleyebilir. Bu girişimin bir parçası olmak isteyenler, cihazınızdaki Yazılım Güncelleme bölümüne giderek, sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunarak, Deneme Sürümü'nü seçerek, Erken Erişim'e ve ardından Uygula'ya dokunarak programa katılabilir.

Realme-UI-2.0-Early-Access-program-1024x539 (1).jpg

Realme, erken erişim yapısının telefonunuz üzerinde öngörülemeyen bir etkisi olabileceğini ve günlük kullanımı olumsuz etkileyebileceğini belirtiyor. Bu nedenle, günlük sürücünüze yüklemeyi planlıyorsanız, şiddetle tavsiye etmemekteyiz. Aşağıdaki bağlantıyı izleyerek Erken Erişim programı hakkında ek bilgi için Realme topluluk forum gönderisine göz atın.Realme X7 Pro için Realme UI 2.0 Erken Erişim

Yazılım sürümü, Android 11'de tanıtılan bir dizi yeni özellik ve değişikliğin yanı sıra, daha iyi bir karanlık mod, üçüncü taraf simge paketleri desteği, yeni fotoğraf düzenleme araçları ve daha fazlası gibi bir dizi Realme UI'ye özgü geliştirmeyi içerecek. Realme X7'nin Pro olmayan versiyonunun Mayıs ayında Erken Erişim programına katılmasının planlandığını belirtmekte fayda var.
 
Son düzenleme: