Realme X2 kullanıcıları artık Android 11 ile Realme UI 2.0'ı deneyebilir

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Realme X2 kullanıcıları artık Android 11 ile Realme UI 2.0'ı deneyebilir
Geçen hafta Realme X3 ve Reamle X3 SuperZoom için Realme UI 2.0 Açık Beta sürümünü piyasaya sürmenin eşiğinde olan Realme, yazılımının en son lezzetini bir cihaza daha getiriyor. Şirket şimdi Hindistan'daki Relame X2 kullanıcılarını halka açık bir beta aracılığıyla Realme UI 2.0'ın erken bir sürümünü denemeye davet ediyor.

Realme Community'de yaptığı bir paylaşımda Realme, Realme X2 için Realme UI 2.0 Açık Beta'nın ayrıntılarını İlgilenen kullanıcılar beta programına kaydolarak yeni yazılımı ele alabilir. Açık Beta'ya başvurmak için Ayarlar > Yazılım Güncellemesi > sağ üst köşedeki dişli simgesine tıklayın > Deneme sürümüne dokunun > bilgilerinizi doldurun ve ardından "Şimdi Uygula" tuşuna tıklayın. Başvurunuz onaylandıktan sonra, Realme UI 2.0 güncellemesini OTA üzerinden alacaksınız.

Steps to apply for Realm UI 2.0 Open Beta


Güncellemeyi yükledikten sonra, Realme X2 kullanıcıları Chat Bubbles, konum ve mikrofon için tek seferlik izin, Akıllı Cihaz Kontrolleri ve daha fazlası dahil olmak üzere en son Android 11 ürünlerine erişecek. Standart Android 11 iyileştirmelerinin yanı sıra, Realme UI 2.0 birçok yeni özelliği de beraberinde getiriyor. Ana önemli noktalardan bazıları, geliştirilmiş bir karanlık mod, yeni fotoğraf düzenleme araçları, varsayılan başlatıcıdaki üçüncü taraf simgeleri için destek, sadece birkaçını adlandırmak için. Yeni yazılım hakkında daha fazla bilgi edinmek için Realme UI 2.0'daki uygulamalı çalışmalarımıza göz atın.

Her beta yazılımında olduğu gibi, Realme X2 için Realme UI 2.0 beta muhtemelen kenarlarda biraz zor olacak, bu yüzden her şeyin sorunsuz çalışmasını beklemeyin. Ayrıca, güncelleştirmeyi yüklemeden önce önemli verilerinizin yedeğini almayı unutmayın. Herhangi bir hatayla karşılaşırsanız, ve 'nu kullanarak doğrudan yazılım geliştirme ekibine bildirebilirsiniz.


Realme, kararlı piyasaya sürülmeyle ilgili herhangi bir zaman çizelgesi paylaşmadı. Ancak güncelleme zaten genel beta testi altında olduğuna göre, son kararlı sürüm çok uzak olmamalıdır.