Realme UI 2.0 Açık Beta artık Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom için kullanılabilir

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Realme UI 2.0 Açık Beta artık Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom için kullanılabilir
Bu ayın başlarında Realme C3 ve Narzo 10A için Realme UI 2.0 Açık Beta programını başlattıktan sonra, Realme şimdi iki yeni cihaz için Android 11 Açık Beta programını açtı: Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom.

Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom kullanıcıları artık Realme UI 2.0 Açık Beta programına kaydolabilir ve kararlı sürümden önce yeni Android 11 derlemesini deneyimleyebilirler. Bu cihazlardan birine sahipseniz, aşağıdaki adımları izleyerek programa kaydolabilirsiniz:

  • Cihazınızı erken erişim duyuru gönderisinde belirtilen Realme UI'nin gerekli sürümüne güncelleyin (aşağıda bağlantılıdır).
  • Cihazınızdaki Yazılım Güncellemesi bölümüne gidin, sağ üst köşedeki ayarlar simgesine dokunun, Deneme Sürümü'ne dokunun, Erken Erişim'e dokunun ve Şimdi uygula düğmesine dokunun.
  • Gerekli tüm ayrıntıları girin ve testi bitirin.
Başvurunuzu gönderdikten sonra, Realme bunu inceler ve Realme UI 2.0 Açık Beta sürümünü telefonunuza gönderir. Açık Beta programının sınırlı sayıda kullanıcıya genişletildiğini unutmayın, bu nedenle cihazınızda erken erişim derlemesini almayabilirsiniz.

Steps to register for Realme UI 2.0 Open Beta program


Yazılım sürümü, Android 11'de sunulan bir dizi yeni özellik ve değişikliğin yanı sıra daha iyi bir karanlık mod, üçüncü taraf simge paketleri desteği, yeni fotoğraf düzenleme araçları ve daha fazlası gibi bir dizi Realme UI güncellemesi içerecektir.