REALME 5i ÖZELLİKLERİ

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

kırık çocuk

Moderatör
Moderatör
android 2.0
3 Ara 2020
22
12
15
24
izmir
giphy.gif
Geçtiğimiz yıllar ve bu sene olmak üzere, akıllı teknoloji piyasasında birçok farklı ve yeni markalar görmeye başladık. Bu sebeple piyasa içindeki rekabet, şirketlerin kendi aralarında kıyasıya mücadele edeceği bir ortam oluştururken, kullanıcılar ve teknoloji düşkünleri için artık tercih yapmak oldukça zor ve keyifli bir hal almaya başladı.

Çin merkezli akıllı teknoloji firması Realme, fiyat - performans ve yüksek kalite ürünleri ile kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor.
Geçen sene bu aylarda çıkmış olan, haberini aldığımız Realme 5i modeline bu sene bir daha yakından bakmaya karar verdik.
Giriş - orta segment kullanıcılar için biçilmiş kaftan olarak karşımıza çıkmayı başaran bu model, 5.000 mAh batarya ve dörtlü kamera bloğu ile dikkatimizi çekmeyi oldukça başarıyor.

Başlıksız-1.png
Gücün yeniden doğuşu

Realme 5i, tüm diğer cihazlarınızı şarj edebilmeniz için ters şarjı da destekleyen büyük bir 5000 mAh pil kapasitesi ile geliyor. Bunun dışında Realme 5i, size benzeri görülmemiş güvenli bir şarj deneyimi sunmak için dört hücreli bir güvenlik sistemi de taşıyor.

Ekran kısmında çentik yapıya sahip olan bu model, HD+ çözünürlük ile birlikte, FullScreen 6.5 inç boyut ekran ile bizlere geliyor.
Gücünü 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı sağlayan Realme 5i, Snapdragon 665 işlemci ile sizleri olmadık yerlerde şaşırtmaya oldukça hazır !

Bu arada 3'lü kart desteği ile hafızanızı 256 GB'a kadar yüksek depolama yapabileceğinizi söylemeyi unutmayalım.blue-a7f9a78554.pnggreen-63a7325f9f.png


Ultra geniş açılı, makro ve portrait lens ile, fotoğrafçılığın yeniden doğuşu

Geniş açılı süper gece görüş modu ile keyifli geceleri yakalayın

Ön kısma baktığımızda bahsettiğimiz çentik yapı ile 8 MP ön kamera, profesyonel dokunuşlarla yerleştirilmiş şekilde karşımıza çıkıyor.
Arka tarafta ise, 4'lü ızgara şeklinde tasarlanmış kamera tasarımı bizlere, 12 MP ana kamera, 8 MP 119 derecelik geniş açı kamera , 2 MP portre, 2 MP makro kamera ile 3 yardımcı kamera sunuyor.
F/1.8 diyafram açıklığına sahip ana kamera ve EIF desteği ile hareket halindeyken bile stabil videolar çekebilirsin.

Realme 5i hakkında detaylı bilgilere
ulaşabilirsiniz.

Ayrıca model hakkında kullanım tecrübelerini dinleyebilmeniz ve telefona yakından bakabilmeniz için aşağıya bir video bıraktık.

Oppo, Realme ve teknoloji dünyasına dair birçok haberi anında görmek için takipte kalmayı unutmayın 😇

İyi Seyirler


 

Ekli dosyalar