OppoSmart Band Akıllı Bilekliğini Tanıttı

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Oppo, Enco W51’in yanında yeni akıllı bilekliğini de tanıttı. Oppo Smart Band ismiyle tanıtılan akıllı bilekliği iki ayrı versiyonu bulunuyor. Plastik bir kordonla kutusundan çıkan versiyonun yanı sıra metal çerçeveli bir versiyon da bulunuyor.

Oppo Smart Band, 1.1 inç diyagonal, DCI-P3 renk alanına sahip AMOLED bir ekrana sahip durumda. Smart Band, 50 metreye kadar suda rahatlıkla çalışabiliyor. Bu nedenle Oppo’nun yeni akıllı bilekliğinde yüzme modu dahil 11 farklı spor modu bulunuyor.

1599732837998.png

Smart Band, spor modlarının yanında sürekli kalp atış hızı ve SpO2 takibi yapabiliyor. Smart Band, 8 saniyede bir SpO2 ölçebiliyor. Bilekliğin bu özellikleri sayesinde kullanıcılar, düzensiz kalp atışı ve kandaki düşük oksijenle ilgili bildirim alacaklar. Bunların yanında Smart Band, uyku sorunlarıyla ilgili de kullanıcılara bildirim gönderecek.

Telefondan gelen bildirimleri gösteren de Oppo Smart Band, müzik kontrolü ve alarm özelliklerinin yanında NFC mobil ödemelerde de kullanılabiliyor. Smart Band, bu bütün bu özellikleriyle beraber tek şarjla 14 gün boyunca kullanılabiliyor ve 1.5 saatte tamamen şarj oluyor.

bu yüksek performanslı akıllı saat birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardı bile!