OPPO, Yeni Kablosuz Hoparlörünü Avrupa'dan Önce Türkiye'ye Getirdi

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
OPPO, yeni kablosuz hoparlörünü Türkiye pazarında satışa sundu. Etkileyici özelliklerinde olan ürün, yeşil ve pembe renklerde satın alınabiliyor. OPPO, yeni ürününü Avrupa'dan önce Türkiye'ye getirdiğini söylüyor.
Son dönemlerin popüler teknoloji firmalarından OPPO, Türkiye'deki ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Bu kez de yeni kablosuz hoparlörünü ülkemize getiren şirketin etkileyici özelliklerinde ürünü, Türkiye pazarındaki yerini almış durumda.

OPPO'nun ülkemizde satışa sunmuş olduğu kablosuz hoparlör, yalnızca 160 gram ağırlığı ile taşınabilir bir yapıya sahip. Sahip olduğu Bluetooth 5.0 desteğiyle hem Android hem de iOS cihazlarla uyumlu çalışabilen hoparlör, yalnızca 3 saatlik şarjla da 8 saate kadar kullanım olanağı sunuyor. 10 metreye kadar kablosuz bağlantı menziline sahip olan hoparlör, ekranındaki LED saat göstergesiyle de şık bir tasarım sunuyor.

OPPO'nun yeni kablosuz hoparlörü işte böyle görünüyor
OPPO Kablosuz Hoparlör

Görünüşe göre OPPO, Türkiye pazarını fazlası ile önem veriyor. Çünkü yapılan açıklamalarda, bir ürünü pazara sürmeden önce tüketici beklentisini araştırdığını dile getiren şirket, bu kablosuz hoparlörünü Avrupa pazarından bile önce Türkiye'ye getirdiğini söylüyor. Yeşil veya pembe renklerde satın alınabilen kablosuz hoparlör hem OPPO'nun hem de ülkemizdeki tüketicilerin beklentilerini karşılayabilecek gibi görünüyor. OPPO tarafından yapılan açıklamalara göre şirketin Türkiye pazarında satışa sunmuş olduğu kablosuz hoparlörün önerilen satış fiyatı 349 TL olarak belirlenmiş durumda. Ürün, Türkiye'nin önde gelen teknoloji perakendecileri ile online alışveriş platformları satın alınabiliyor.