Oppo yeni ColorOS için tarih açıklandı!

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Oppo yeni ColorOS 11 için tarih verdi. Tarafımıza ulaşan duyuru e-postasında şirketin yeni ColorOS sürümünü 14 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de tanıtacağı belirtiliyor. 11 üstüne inşa edilen yeni arayüzün beta sürümü bugün Find X2, Find X2 Pro, Reno 3 ve Reno 3 Pro modelleri için kullanımı açıldı.

Oppo yeni ColorOS sürümünü hangi modellere getirecek
Her geçen gün adından daha fazla söz ettiren Dongguan merkezli akıllı telefon şirketi Oppo, yeni ColorOS sürümü için soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Google’ın ’i Pixel ürün ailesi için resmi olarak duyurmasının ardından farklı telefon üreticileri de kendi telefonları için güncelleme hazırlıklarını tamamladı. Oppo’nun BBK Electronics bünyesindeki kardeş şirketi OnePlus da aynı şekilde OxygenOS hazırlıklarını tamamlamıştı.

Oppo gibi diğer telefon üreticilerinin de yayınladığı beta sürümler, kullanıcıları tarafından ilgi gördü. Oppo tarafından beta programda yaşanılan doluluk nedeniyle kullanıcıların 14 Eylül’deki lansman etkinliğini beklemeleri gerektiği paylaşılıyor. Etkinlik ile birlikte yeni sürümün Oppo’nun hangi modellerinde kullanılabileceği, teknik tarafta kullanıcısına neler sunacağı gibi soru işaretleri de ortadan kalkmış olacak.

oppo-yeni-coloros-icin-tarih-verdi-beta-yayinlandi.jpg