Oppo Watch için Bu Yıl Global Lansman Yapılacak.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul




Geçen hafta Oppo , Çin'de Find X2 serisinin yanında 'Oppo Watch' ı 1.999 Yuan'dan (~ 285 $) başlayan fiyat etiketiyle tanıttı, Saat Akıllı Saatten beklenilen tüm işlevleri gerçekleştirebiliyor.


Ancak şirket, lansmanda uluslararası mevcudiyeti hakkında hiçbir şey söylemedi. Bugün markanın Global Pazarlama Başkan Yardımcısı Brian Shen saat için Batı Avrupa'da Global Lansman ile tanıtılacağı doğruladı.






Oppo yıllardır akıllı telefonlar üretiyor , ancak şirket ilk akıllı saatini geçen hafta tanıttı. Düzenli rutinin ardından, Oppo Watch'un bu yıl içerisindde Batı Avrupa'da küresel olarak tanıtılacağını Brian shen açıkladı , Ayrıntı ise vermedi.






Oppo saat, son zamanlarda markanın en iddialı ürünüdür. Apollo 3 ortak işlemcisi ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon Wear 2500 platformu tarafından desteklenmektedir .

Akıllı Saat, Android tabanlı özel bir sistem olan ColorOS Watch OS ile çalışıyor. Cihaz, 1,6 inç (41 mm) / 1,91 inç (46 mm) kavisli AMOLED ekrana hatta eSIM desteğide bulunuyor.

Oppo Watch'un diğer özellikleri arasında 5 ATM'ye kadar su direnci, kalp atış hızı monitörü, EKG, 8GB dahili depolama, dahili GPS, NFC, Bluetooth 4.2 ve VOOC hızlı şarj desteği olan 300 mAh / 430 mAh pil yer alıyor.