OPPO, Tüm Beklentileri Karşılayacak Yeni Nesil Hibrit Yakınlaştırma Teknolojisini Duyurdu

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
PPO, düzenlediği bir etkinlikte yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisini duyurdu. Duyurulan teknoloji, kullanıcılara benzersiz bir kamera deneyimi vadediyor. Şirketin yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisinin hangi telefonlarda kullanılacağı şu an için bilinmiyor.

Son dönemlerin popüler akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olan OPPO, bugün yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisini duyurdu. OPPO'ya göre şirketin yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisi, kullanıcılara net ve kayıpsız bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Peki OPPO'nun yeni teknolojisi neler vadediyor ve avantajları ne?
OPPO'nun yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisi, büyük boyutlu bir sensör ve iyileştirilmiş görüntü algoritmalarıyla çok daha gelişmiş bir deneyim sunuyor. Periskopik yakınlaştırma yapısını benimseyen teknoloji, bu sayede orta ve uzun odak mesafelerinde tatmin edici sonuçlar verebiliyor.
1599732343730.png
OPPO tarafından yapılan açıklamalara göre şirketin yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisi, 7 elementli bir lens kombinasyonuna sahip. OPPO mühendisleri, bu lensleri 3'lü gruplar haline getirmişler. Odak noktasını sabitlemek için birlikte çalışan bu lens grupları, 85 ila 135 milimetre aralığında çalışıyorlar. Üstelik OPPO'nun yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisi, f/3.3 ve f/4.4 diyafram açıklığı değerleriyle ciddi anlamda yüksek kalite sunan bir deneyim vadediyor.
OPPO'nun yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisi kullanılarak çekilmiş bir fotoğraf
1599732361092.png
En soldaki görüntü geniş açıda çekilmiş olup, ortadaki görüntünün odak uzaklığı 85 mm, en sağdaki görüntünün odak uzaklığıysa 135 mm'dir.


OPPO'nun yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisinin hangi cihazlarda kullanılacağı şu an için bilinmiyor. Ancak şirket, yeni teknolojisinden fazlasıyla umutlu ve kullanıcıların da bu teknolojiden memnun kalacağını düşünüyor. İşte bu durumu göz önünde bulundurduğumuz zaman, OPPO'nun yeni nesil hibrit yakınlaştırma teknolojisinin kısa bir süre sonra ürün olarak karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

Oppo yine yeniliklere karşımıza gelip bizi heyecanlandırmaya devam ediyor.