Oppo Şarj ve Oyun Sorunu

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

ahmettufan

Yeni Üye
android 1.0
17 Ara 2020
1
0
5
25
Mersin
Oppo Reno 4 Lite kullanıyorum. Son güncellemeden sonra telefon aşırı şarj yiyor bugün akşama kadar Max 1 saat almışımdır elime telefonu ondada sadede Instagram ve arama için akşam eve geldiğim de şarjım %30 du. Diğer bir konu ise Wild Rift oyununu açmıyor telefon , giriş ekranında kalıyor. 2z modeline güncelleme oyun çıktıktan 2 gün sonra geldi fakat diğer model kullanıcıları hâlen mağdur. 2 Z ye güncelleme verilirken niye diğer reno modellerine verilmiyor ki yazık verilen paralara bu telefona..

kırık çocuk

Moderatör
Moderatör
android 2.0
3 Ara 2020
22
12
15
24
izmir
Oppo Reno 4 Lite kullanıyorum. Son güncellemeden sonra telefon aşırı şarj yiyor bugün akşama kadar Max 1 saat almışımdır elime telefonu ondada sadede Instagram ve arama için akşam eve geldiğim de şarjım %30 du. Diğer bir konu ise Wild Rift oyununu açmıyor telefon , giriş ekranında kalıyor. 2z modeline güncelleme oyun çıktıktan 2 gün sonra geldi fakat diğer model kullanıcıları hâlen mağdur. 2 Z ye güncelleme verilirken niye diğer reno modellerine verilmiyor ki yazık verilen paralara bu telefona..
Oppo resmi sitesinde güncelleme takvimine dair paylaşım olursa siteye eklenecektir.
Çok yakın zamanda güncelleme bekleniyor.
Dilerseniz Oppo müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

masidai

Yeni Üye
android 1.0
13 Nis 2021
1
1
5
38
türkiye
3bin liralık telefona 10bin liralık telefonun yazılımını güncellersen, 4000 MaH pili Keban Elektrik Santral barajı mı sandın? Akşama kadar oyun oynarsan o grafiğe pil mi dayanır? Hata sende

• Like
Tepkiler: admin