Çözüldü OPPO RENO Z 2

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

BERAACAR

Yeni Üye
android 1.0
30 Eyl 2020
4
2
10
İZMİR
MRB AYNI ANDA INTERNET VE KONUSMA ISLEMI YAPILAMIYORMU YOKSA BIR AYARI MI VAR KONUSURKEN BIR MAIL YADA VATSAP MESAJI GELIRSE GORUSME KESILIYOR YADA TERSI BIR CAGRI GELIRSE INTERNET ISLEMI YAPAMIYORUM

• Like
Tepkiler: rdw.eminyavuz

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Merhaba;

öncelikle forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

OPPO’da çift uygulama özelliği vardır.
bu özellik kapalı kullanımda olduğu sürece sorununuz devam eder.

bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları lütfen uygulayınız.

Ayarlar --> Clone Apps (Uygulamaları Klonla) kısmından sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

teşekkürler 👍🤩

BERAACAR

Yeni Üye
android 1.0
30 Eyl 2020
4
2
10
İZMİR
Merhaba;

öncelikle forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

OPPO’da çift uygulama özelliği vardır.
bu özellik kapalı kullanımda olduğu sürece sorununuz devam eder.

bu sorunu çözmek için aşağıdaki adımları lütfen uygulayınız.

Ayarlar --> Clone Apps (Uygulamaları Klonla) kısmından sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

teşekkürler 👍🤩
sanırım tam ifade edemedim ıkıncı bır hesaba ait bir uygulama çalıştırmak istemiyorum var olan tek hesabım daki vatsap yada mail ile telefon görüşmesinin aynı anda çalışmaması benim sıkıntım yani telefon ile sesli gorusme yaparken vatsap tan yada mail den bir mesaj yolladıgımda telefon gorusmem bıtene kadar mesajlarım gıtmıyor ne zaman sesli gorusmeyı sonlandırıyorum o zaman gıdıyor ılgınıze tesekkur ederım

• Like
Tepkiler: rdw.eminyavuz

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
sanırım tam ifade edemedim ıkıncı bır hesaba ait bir uygulama çalıştırmak istemiyorum var olan tek hesabım daki vatsap yada mail ile telefon görüşmesinin aynı anda çalışmaması benim sıkıntım yani telefon ile sesli gorusme yaparken vatsap tan yada mail den bir mesaj yolladıgımda telefon gorusmem bıtene kadar mesajlarım gıtmıyor ne zaman sesli gorusmeyı sonlandırıyorum o zaman gıdıyor ılgınıze tesekkur ederım
sürüm hatası olabilir.
hangi güncellemeyi kullanıyorsunuz, bize açıklar mısınız ?

BERAACAR

Yeni Üye
android 1.0
30 Eyl 2020
4
2
10
İZMİR
sürüm hatası olabilir.
hangi güncellemeyi kullanıyorsunuz, bize açıklar mısınız ?
thumbnail_Screenshot_2020-10-01-11-06-37-30.jpgthumbnail_Screenshot_2020-10-01-11-06-37-30.jpg

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
İyi günler. Bu sorun genel olarak her telefonda yaşanabiliyor. Kendi kullandığım telefonda da sık sık bu sorunla karşılaşıyorum. Sanırım sebebi şebeke sıkıntılarından olabilir. Siz telefonla konuşurken internetiniz açık olsa bile bazen çekmeyebiliyor.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

BERAACAR

Yeni Üye
android 1.0
30 Eyl 2020
4
2
10
İZMİR
İyi günler. Bu sorun genel olarak her telefonda yaşanabiliyor. Kendi kullandığım telefonda da sık sık bu sorunla karşılaşıyorum. Sanırım sebebi şebeke sıkıntılarından olabilir. Siz telefonla konuşurken internetiniz açık olsa bile bazen çekmeyebiliyor.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz
İLGİNİZE VE CEVABINIZA TESEKKURLER BUNDAN ÖNCEKI TLFONUM VE CEVREMDEKI TELEFONLARDA HIC BOYLE BIR SEY YOK YANI VATSAP TAN MESAJ SMS YADA MAİL GELDIGINDE O ESNADA YAPTIGIM SESLİ GORUSME KESİLİYOR COK GARİP

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Wifi ye bağlanarak konuşmayı denerseniz herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız. Ama bu sorunun çözümü için biraz araştırma yaparak sizlere geri dönüş sağlamak istiyorum.

• Like
Tepkiler: BERAACAR