Oppo reno 4 lite

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

BurningRose

Moderatör
Moderatör
android 2.0
30 Kas 2020
39
9
45
31
Balıkesir
Öncelikle şuanki güncel sürümünüz nedir?
Video çektiğiniz program telefonun stock kamera uygulaması mı eğer öyleyse başka bir kamera uygulaması ile dener misiniz?

Son düzenleme:

Polowd

Yeni Üye
android 1.0
8 Ara 2020
1
0
5
22
İstanbul
Valalhi bende de 4 lite var bn sandım sadece bnde bu durum var pil tükenme oyun oynamıyorum güç tasaruf modu açık ışık en düşük maşallah çok hızlı tükeniyor

keremsekmen44

Yeni Üye
android 1.0
28 Şub 2021
1
0
5
26
malatya
iyi akşamlar telefonum oppo reno 4 lıte 1 aylık cihaz camera açılmıyor özelliği tamamen kaybolmuş ugulamalar kısmından baktım herhangi bir izin isteği kapalı değil cameram açılmıyor !

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
iyi akşamlar telefonum oppo reno 4 lıte 1 aylık cihaz camera açılmıyor özelliği tamamen kaybolmuş ugulamalar kısmından baktım herhangi bir izin isteği kapalı değil cameram açılmıyor !
Lütfen öncelikle telefonunuzu yeniden başlatın. Ardından tekrar açmayı deneyin. Sorun çözülmez ise uygulama yöneticisinden kamerayı bulun ve durdurmaya zorla seçeneğini seçin ve kamerayı tekrar açmayı deneyin.

Mahkum65

Yeni Üye
android 1.0
1 Mar 2021
1
0
5
26
Hakkari
Oppo reno 4 lite kullanıyorum fakat prtre modunda flu oranı fazla. Telefon ayarlarından düzeltilemez mi

Özgür499

Yeni Üye
android 1.0
3 Mar 2021
1
0
5
32
Kayseri
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Kamera ayarı ile ilgili sorum olacaktı, fotoğraflar 12 MP olarak görünmekte ancak oppo resmi sitesinde 12 MP varsayılan ayar olarak gelmekte ayarlar kısmından 48 MP olarak değiştirmelisiniz şeklinde bir açıklama mevcut. Ancak kamera ayarlarında çözünürlük ayarını bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

admin

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
android 2.0
26 Ağu 2020
29
2
15
Arkadaşlar merhaba, aranıza yeni katıldım. Kamera ayarı ile ilgili sorum olacaktı, fotoğraflar 12 MP olarak görünmekte ancak oppo resmi sitesinde 12 MP varsayılan ayar olarak gelmekte ayarlar kısmından 48 MP olarak değiştirmelisiniz şeklinde bir açıklama mevcut. Ancak kamera ayarlarında çözünürlük ayarını bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?
Telefon ayarlarından kamerayı bul ve oradan ayarla :)

Alpdeniz28

Yeni Üye
android 1.0
4 Mar 2021
1
0
5
36
İstanbul
Severek aldığım reno4 lite cihazım son güncellemeden sonra şarj ve ısınma sorunu var cihazı alalı daha 3 ay oldu güncellemeden önce çok güzel akıcı güzel kullanıyordum kullandığım uygulama vs hepsi aynı ağır bir oyun falanda oynamıyorum nasıl düzelecek bakalım herkeste aynı sorun var

Alihankose

Yeni Üye
android 1.0
6 Mar 2021
3
0
5
25
Türkiye
Çok severek aldığım bir telefon Reno 4 lite. Alalı daha 2 ay oldu. Bataryası akıcılığı çok güzeldi ve hiç ısınma sorunu yoktu çok memnumdum fakat yeni gelen güncelleme sonrası batarya su gibi gidiyor. 1 saatte neredeyse yüzde 40 oranında şarjım azalıyor. Bu konuda destek istiyorum

admin

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
android 2.0
26 Ağu 2020
29
2
15
Çok severek aldığım bir telefon Reno 4 lite. Alalı daha 2 ay oldu. Bataryası akıcılığı çok güzeldi ve hiç ısınma sorunu yoktu çok memnumdum fakat yeni gelen güncelleme sonrası batarya su gibi gidiyor. 1 saatte neredeyse yüzde 40 oranında şarjım azalıyor. Bu konuda destek istiyorum
Telefonunuzu şarjı bitene kadar kullanın ve daha sonra %100 oluncaya kadar şarja takın. Daha sonra yazacağım şeyleri 3 defa tekrarlayın.
1- Telefon tamamen şarj olduktan sonra 5 dakika bekleyin.
2- Telefonu tekrar şarja takın.
3- 5 dakika şarjda bırakın ve şarjdan çıkartın.
4- 5 dakika daha bekleyin.
5- Bu işlemi 2 defa daha toplamda 3 kez yapın. En sonunda bataryanız optimize edilmiş olacaktır.