Oppo Reno 3 Pro'daki Resmi ColorOS 7 Sürümü Hakkında Herşey.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
RENO 3 PRO COLOROS 7 ÖZELLİKLER
  1. Ekran boyutu diyagonal olarak santimetre cinsinden ölçülür. Reno3 Pro'nun ekran boyutu tam dikdörtgen olarak 16,3 cm (6,4 inç) ve ekran / gövde oranı% 91,5. Gerçek görüntülenebilir alan, yuvarlatılmış köşeler ve ön kamera nedeniyle daha az diyebiliriz.
  2. Reno3 Pro, 5x Hibrit Yakınlaştırma işlevini kullanırken çeşitli ortamlarda yüksek performanslı sonuçlar sunmak için 64MP ultra net ana kamera, 8MP ultra geniş açılı lens ve 13MP telefoto lens kombinasyonunu kullanır.
  3. Ana ön kameranın maksimum pikseli 44MP, ultra gece selfie modunun pikseli 40MP'dir.
  4. 4025mAh tipik pil değeridir. Nominal (minimum) kapasite 3935mAh'dir.
  5. 20 dakikada% 50 şarj edilebilir. Veriler TÜV Rheinland Laboratuvarı'ndan alınmıştır. Gerçek şarj süresi, cep telefonunun özel koşullarına veya sıcaklık ortamı, pil kullanımından sonra performans düşüşü vb.Gibi bireysel farklılıklara bağlı olarak değişebilir.
  6. 128GB ve 256GB ROM'da bulunan gerçek depolama alanı, önceden yüklenmiş yazılıma bağlı olarak değişebilir.
  7. OPPO dahili testlerinden elde edilen sonuçlara dayanarak, yüksek kare hızı ve yüksek görüntü kalitesi modu ile Hyper Boost'un verilerini oda sıcaklığında test edilmiştir.
  8. OPPO Ekran Görüntüsü Motoru (OSIE) kısa video APP'leri destekler: Tiktok, VMate, Vigo Video, Likee, Instagram kısa video.
  9. Ürün resimleri sadece referans içindir, lütfen gerçek ürünlere bakınız. Bazı ürün özellikleri ve açıklamaları değişebilir. Sayfadaki veriler OPPO tarafından tasarlanan teknik parametrelerden, laboratuvarlardan test verileri ve tedarikçi test verilerinden alınmıştır Gerçek durumlarda, veriler test yazılımı sürümüne, belirli test ortamına ve belirli bir sürüme bağlı olarak biraz farklılık gösterir.

HYPERBOOST

Eğlence deneyiminizi mükemmelleştirmek için sistem genelinde performans geliştirmeleri. Daha hızlı ve akıcı oyun deneyimi sağlayın.OSIE ULTRA NET GÖRSEL EFEKT: Kısa video uygulamalarında daha iyi görsel deneyimin tadını çıkarın
SOLOOP: Vlog'larınızı öne çıkaran birden fazla şablona sahip tek dokunuşla video düzenleyiciniz

SİMGE TASARIMI:Yeniden tasarlanan hafif simgeler ve daha özelleştirilmiş görsel deneyim.
KARANLIK MOD:Sürükleyici ziftli karanlık ile gün boyu konfor sağlayın.

SANATÇI DUVAR KAĞIDI ;

VERİMLİLİK YARDIMCISI ;