OPPO RENO 3 / EKRAN İMGELERİ

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun
Yeni almış olduğum telefonum ile oynarken, Ekranın sol üst köşesinde batarya ve hat imgelerinin hemen yanında su damlasına benzeyen / küçük bir balon ve içi bir miktar su dolu / benzeyen bir işaret çıktı. Ne yaptıysam ayarlardan kapatamadım.Bilen var ise ne işe yaradığı ve nasıl kapatacağım konusunda yardım ederse sevinirim.Teşekkürler...

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Konu hakkında bir bilgimiz yok ama araştırma yapıp sizlere yardımcı olacağız teşekkürler.

• Like
Tepkiler: EXSELANS

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Yeni almış olduğum telefonum ile oynarken, Ekranın sol üst köşesinde batarya ve hat imgelerinin hemen yanında su damlasına benzeyen / küçük bir balon ve içi bir miktar su dolu / benzeyen bir işaret çıktı. Ne yaptıysam ayarlardan kapatamadım.Bilen var ise ne işe yaradığı ve nasıl kapatacağım konusunda yardım ederse sevinirim.Teşekkürler...
Merhabalar;

öncelikle forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ayarlar> hücresel ağ> Sim Bilgileri ve Ayarları bölümündeki sim kartı işaretli SIM yazısına tıklayın> ağ ayarları bölümünde wifi arama olması ve açık görünüyor olması lazım onu kapatırsanız sorununuz çözülecektir.

sorununuz çözülür yada devam ediyorsa lütfen cevaplamayı ve diğer üyelere yardımcı olmayı unutmayın. :cool:

teşekkürler :love:

• Like
Tepkiler: EXSELANS

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun
İlginizden dolayı teşekkür ederim. Veri Tasarrufu anlamına geliyor. Açık olması demek, arkaplan uygulamaları hücresel veriyi kullanmayacak; önplan uygulamaları, resim çözünürlüğünü azaltmak gibi veri tasarrufu sağlayacak önlemleri alıp almama konusunda kendileri karar verebilir.Bunlara ek olarak, internet paylaşımı fonksiyonunu kullanmayacaksınız ve durum çubuğunda bir "VERİ TASARRUFU" simgesi görükecektir.💧 Buna Benzer..
Ayarlar > Sim Kart ve Mobil Veri> Veri Kullanımı> Veri Tasarrufu> Açık

Nrs

Yeni Üye
android 1.0
10 Eki 2020
1
0
5
Diyarbakır
İyi günler Ben Oppo Reno 3 kullanıcısıyım. 4.5 Aydır kullanıyorum. Ve Turkcell Mobile olduğum halde wifi de dahil wofi daha az olmak üzere mobil veride inanılmaz çekim gücü sorunu var benimle aynı Mobil hatta sahip Reno 3 modelinden çok daha alt segmentteki bir giriş seviye telefon internette benimkinin en az 6 7 katı daha hızlı açıyor sayfayı yada vodeoyu. Bu sorunun goderilmesini yada Telefona baydığım 4000 TL nin iadesini talep ediyorum.

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
İyi günler Ben Oppo Reno 3 kullanıcısıyım. 4.5 Aydır kullanıyorum. Ve Turkcell Mobile olduğum halde wifi de dahil wofi daha az olmak üzere mobil veride inanılmaz çekim gücü sorunu var benimle aynı Mobil hatta sahip Reno 3 modelinden çok daha alt segmentteki bir giriş seviye telefon internette benimkinin en az 6 7 katı daha hızlı açıyor sayfayı yada vodeoyu. Bu sorunun goderilmesini yada Telefona baydığım 4000 TL nin iadesini talep ediyorum.
öncelikle şunu belirtmeliyim biz oppo ile bağlantılı bir kuruluş değiliz ancak ekibimiz konu ile ilgilenecektir iyi geceler dilerim

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Merhaba bizim herhangi bir Oppo resmi kurulu ile bağlantımız bulunmamaktadır ve sizlere tercih edebileceğimiz şey telefonunuzu garantiye ya da herhangi bir yetkili servise götürmenizdir. Telefonunuzun anten yada telsiz kullanımlarında teknik bir arıza olabilir. Bu durumu hiçbir şekilde teorik olarak çözemeyiz ancak teknik olarak halledilmesi gerekir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.