oppo realme 6i güvenlik güncellemesi sorunu

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Buğra Tepesu

Yeni Üye
android 1.6
7 Kas 2020
12
0
5
Tokat
telefonumda güncelleme kontrol yerinde güvenlik güncellemesi denetlerken şu anda kontrol edilemiyor yazıyor 3 günden beri bekliyorum yine aynı şey yazıyor

Realme Yardım

Üye
android 2.0
27 Eki 2020
28
7
15
Osmaniye
maalesef yine aynısı yazıyor fabrika ayarlarından verileri sildim yine değişmedi
Merhabalar,

Yaşadığınız sıkıntı Daha önce de olmuş muydu? Bir anda mı oldu? Herhangi bir Virüs bulaşmış olma ihtimali var mı? Veya bir Güncelleme sonunda mı oldu? Bize tam olarak bir bilgi verebilirseniz daha iyi yardımcı oluruz. 😊

Saygılar

Buğra Tepesu

Yeni Üye
android 1.6
7 Kas 2020
12
0
5
Tokat
Merhabalar,

Yaşadığınız sıkıntı Daha önce de olmuş muydu? Bir anda mı oldu? Herhangi bir Virüs bulaşmış olma ihtimali var mı? Veya bir Güncelleme sonunda mı oldu? Bize tam olarak bir bilgi verebilirseniz daha iyi yardımcı oluruz. 😊

Saygılar
aynı sorun ablamın telefonunda da var oppo a72 sanırım tüm oppolarda güncellemeden sonra oldu

Buğra Tepesu

Yeni Üye
android 1.6
7 Kas 2020
12
0
5
Tokat
Merhabalar,

Saygılar
Merhabalar,

Saygılar
Telefonumu yeni aldım 2 ay oldu

Ekli dosyalar

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
Desen kilidini unuttum acil yardım
Merhaba forumuzun yardım kısmında yeni bir konu açarak size daha iyi yardım etmemizi sağlayabilirsiniz.
Deseni unuttuysanız ilk olarak eklemiş olduğun ikinci pinle açabilme imkanınız var eğer o da yoksa son çare olarak telefonunuzun internete bağlı olduğundan emin olun ve desen bloke olduktan sonra gmail adresinizi girerek telefonunuzu açın. Deseni sıfırlamak için de Remove Lock Password uygulamasını kullanabilirsiniz.
Bu alternatiflerden hiç birinden sonuç alamıyorsanız telefonunuzu hard reset ile sıfırlamalısınız.