Oppo realme 6i ekran sorunu

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Leon

Yeni Üye
android 1.5
19 Kas 2020
6
0
5
Hatay
Realme 6i kullanıyorum fotoğrafda gösterdiğim gibi bildirimler yazısının yanında sarı yeşil kırmızı çizikler var
Nedeni nedir

Ekli dosyalar

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
Realme 6i kullanıyorum fotoğrafda gösterdiğim gibi bildirimler yazısının yanında sarı yeşil kırmızı çizikler var
Nedeni nedir
Telefonu yeni den başlatmayı denediniz mi ya da bu ufak çizgileri her yerde mi görüyorsunuz yoksa sadece ayarlar kısmında mı?

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
Yeniden başlattım ama düzelmedi cebimdeydi telefon cebimde harhangi birşey yoktu cebimde çıkardığımda farkettim
Eğer o çizgiler ekranın kendisindeyse yani sadece ayarlar kısmında değil de her uugulamada görünüyorsa ufak bir üretim hatasıyla karşı karşıyasınız demektir. Cihazı garantiye gönderdiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde tamirini yaptırabilirsiniz.

Leon

Yeni Üye
android 1.5
19 Kas 2020
6
0
5
Hatay
Eğer o çizgiler ekranın kendisindeyse yani sadece ayarlar kısmında değil de her uugulamada görünüyorsa ufak bir üretim hatasıyla karşı karşıyasınız demektir. Cihazı garantiye gönderdiğiniz takdirde ücretsiz bir şekilde tamirini yaptırabilirsiniz.
İlk aldığımda yoktu böyle birşey cebimden telefonu çıkardığımda oldu CİDDEN fabrikasyon hata mi

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
İlk aldığımda yoktu böyle birşey cebimden telefonu çıkardığımda oldu CİDDEN fabrikasyon hata mi
Bazı hatalar zaman içerisinde kendini gösterebiliyor ve öyle bir piksel değişimini zaten isteseniz de ekranın dışından yapamazsınız.

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
Fabrikasyon hata olduğunda iade hakkım var diye biliyorum
İade süresinin fabrikasyonla pek bir ilgisi yoktur, max 14 gün içerisinde iade yapabilirsiniz onun haricinde telefonunuzu garanti kapsamında tamir ettirebilirsiniz tabi sorun üreticiden kaynaklıysa.

Leon

Yeni Üye
android 1.5
19 Kas 2020
6
0
5
Hatay
İade süresinin fabrikasyonla pek bir ilgisi yoktur, max 14 gün içerisinde iade yapabilirsiniz onun haricinde telefonunuzu garanti kapsamında tamir ettirebilirsiniz tabi sorun üreticiden kaynaklıysa.
Ben daha önce iade istemiştim 14 gün içerisinde kabul edilmedi arka kapak etrafından ışık geliyor ve bataryanın hemen yanında boşluk vardı ama iade kabul edilmedi

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
Ben daha önce iade istemiştim 14 gün içerisinde kabul edilmedi arka kapak etrafından ışık geliyor ve bataryanın hemen yanında boşluk vardı ama iade kabul edilmedi
İade koşullarına uymadığınız içindir o ve değişim konusunda öyle bir şey mümkün mü bilmiyorum.