Oppo Powerbank 2 Hindistanda piyasaya sürüldü.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul

Yeni Oppo Power Bank 2 Hindistan'da piyasaya sürüldü. Yeni Powerbank, 10.000 mAh'lik büyük bir pil kapasitesine sahip ve aynı zamanda hızlı şarj desteği de bulunuyor.

Oppo Power Bank 2 bugünden itibaren satın alınabilir ve 18W hızlı şarj, düşük şarj modu ve 12 faktörlü güvenlik güvencesi sunuyor. Powerbank şirketin en yeni IoT ürünüdür ve “büyük ve sorumlu” Powerbank sayesinde kullanıcıların “pillerinin asla bitmemesini” sağlıyor. Resmi notlara göre, 18W hızlı şarj 4.200mAh'lik bir pili normal bir Powerbank'tan yüzde 16 daha hızlı şarj etmesini sağlıyor.


Ayrıca, PD, QC ve diğer ana şarj protokolleriyle de uyumlu olan Power Bank 2, akıllı telefonları ,TWS kulaklık gibi diğer çevre birimlerini de şarj edebiliyor ,iki yönlü hızlı şarj desteği sayesinde bir akıllı telefonu ve kendisini de hızlı bir şekilde şarj edebiliyor. Ayrıca hem mikro USB hem de USB C Tipi uyumluluk sağlayan çift konektör kablosuyla birlikte satışa sunuluyor. Yani, kullanıcıların farklı bağlantı noktalarının bir sorun olması konusunda endişelenmelerine de engel oluyor.


Oppo Power Bank 2, şık ve basit bir estetiğe sahip siyah veya beyaz seçenekleri ile bugün itibariyle hindistan da satışa sunuldu. Mat bir yüzey ve daha iyi bir tutuş sunan çıkıntılı dokulara sahip 3D kavisli bir tasarıma sahiptir.

Oppo Powerbank 2 ( 17 dolar ) Fiyat etiketiyle satışa sunuldu.
 

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
merhaba Türkiye'de henüz satışa çıkmadı fakat Oppo'nun başka powerbank modeline ulaşabilirsiniz.