OPPO garanti kapsamında ekran kırılmalarını da kapsayacak!

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
OPPO garanti kapsamına yenisini ekledi. Artık seçili modellerde ekran kırılmasına karşı 1 yıllık garanti kullanıcılara sunulacak.
Ülkemizde geçtiğimiz aylarda faaliyetlerine başlayan Çinli teknoloji devi OPPO, bugün garanti kapsamını genişlettiğini açıkladı. OPPO garanti kapsamı artık seçili modellerde ekran kırılmasını da destekleyecek. Peki, ekran kırılması garantisinden yararlanabilecek olan modeller hangileri olacak? Bu kapsamın şartları neler? İşte tüm detaylar!

OPPO, bugünden başlayarak 30 Nisan 2020’ye kadar belirli online satış noktalarından A5s, A5 2020, A9 2020 ve Reno2 Z modellerini satın alanlara, ekran kırılmalarına karşı 1 yıl boyunca yalnızca 1 defaya mahsus olarak kullanabilecekleri ücretsiz Ekran Garantisi kampanyası sunuyor.

OPPO yetkili servisleri, kampanya kapsamında satın alınan telefonun ekranının 1 yıl içinde kırılması durumunda, ürünün faturasının ibraz edilmesiyle birlikte fatura tarihi de baz alınarak, kırılan ekranı yenisi ile ücretsiz olarak değiştirecek


atın alınan ürünün Ekran Garantisi kapsamında olup olmadığı 0850 433 67 76 numaralı çağrı merkezinden ya da [email protected] adresine e-posta gönderilerek sorgulanabilecek.

Kampanya, Vodafone, Turkcell, MediaMarkt, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’ın web siteleri ile Hepsiburada, , N11, Çiçeksepeti, GittiGidiyor ve ePTT AVM gibi online alışveriş sitelerindeki belirli satış noktalarından alınan ürünlerde geçerli olacak.

Kullanıcalırın büyük dertlerinden olan ekran kırılma sorunu artık yavaş yavaş sorun olmaktan çıkıcak gibi duruyor. Daha önce hiçbir markanın yapmadığı bu işlemi Oppo kullanıcalırına sunarak büyük bir ilke imza attı!