Oppo Find X2 Pro Lamborghini Edition Satışa Sunuldu.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Oppo Find X Serisiyle yepyeni özel üretim bir cihaz daha duyurdu.Find X2 Pro Lamborghini sürümü, ünlü otomobil üreticisi ile ortaklığın ürünüdür ve Lamborghini Aventador SVJ Roadster'dan ilham almaktadır. Model sadece siyah renkte geliyor ve Find X ile Lamborghini temalı bir tasarıma sahip.

Find X2 Pro Lambo sürümü, üç boyutlu çıkıntılı bir gövde oluşturmak için “ısı emici cam işleminin” kullanıldığı sektörde bir ilk olan tasarıma sahiptir. Gövde, Lamborghini iç mekanına benzer bir karbon fiber dokusu veren dört üst üste binmiş teknoloji katmanına, çizgiler hafif ve gölgeli, üç boyutlu ve pürüzsüz bir his yaratıyor. Arka tarafta, üç boyutlu görüntü vermek için özel bir işlem kullanılarak hazırlanmış bir Lamborghini logosu var.
OPPO Find X2 Pro Lamborghini Edition kutu içeriğinde çeşitli özel aksesuarlarla birlikte geliyor. Aksesuarlar, özelleştirilmiş bir kulaklık, koruyucu kılıf, araç şarj cihazı, USB kablosu ve şarj adaptörü.


Teknik özellikler açısından, Find X2 Pro Lamborghini sürümü temel olarak üst düzey Find X2 Pro ile aynı donanım ile geliyor. Snapdragon 865 yonga seti, 12GB RAM ve 512GB depolama.


Find X2 Pro Lamborghini 24 Mart'ta satışa sunulacak. 12,999 yuan (1,876 $) fiyat etiketine sahip


ülkemizde görebileceğimizi pek sanmıyorum Smile
(ALINTI)