OPPO Enco W51 Tam Kablosuz Kulaklık, Cüzdan Düşmanı Fiyatıyla Türkiye'de

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
OPPO'nun en yeni tam kablosuz kulaklıkları olan Enco W51, beklenenin üzerinde bir fiyat etiketiyle Türkiye'de satışa sunuldu. Cihaz, gürültü engelleme ve düşük gecikme özellikleriyle dikkat çekiyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO, geçtiğimiz aylarda tanıttığı yeni tam kablosuz kulakiçi kulaklığı OPPO Enco W51’i Türkiye’de satışa sundu. Gürültü engelleme teknolojisi sayesinde kullanıcılara iyi bir ses deneyimi sunan Enco W51, ne yazık ki yurt dışı fiyatının aksine Türkiye’de pek de uygun bir fiyat etiketine sahip değil.
OPPO tarafından yapılan açıklamalara göre çift mikrofonlu bir sisteme sahip olan Enco W51, 35 desibele kadar gürültü engelleme desteği sunuyor. Telefon görüşmelerinde ise daha iyi bir ses izolasyonu için her iki kulaklıkta da üçer tane olmak üzere toplam 6 mikrofonlu bir sistem kullanılıyor.
1600430888994.png
Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ile stabil bir kablosuz bağlantı kalitesi vadeden OPPO Enco W51’in Türkiye fiyatı, 899 TL olarak açıklandı. Kablosuz kulaklığın global fiyatının 70 dolar seviyesinde olduğunu düşünürsek Türkiye fiyatının beklenenin çok üzerinde olduğunu ifade edebiliriz.
Bu yeni Oppo ürünü güzel bir fiyat performans örneği olacak gibi görünüyor.
KAYNAK:webtekno.com