Oppo Enco Free ve W31 Bluetooth Kulaklıklar Hindistan'da Tanıtıldı.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Oppo Enco FreeOPPO Enco Free kablosuz kulaklık , aynı anda sol ve sağ kulaklara ses iletebilen Binaural Eşzamanlı Bluetooth iletisine sahiptir. Bluetooth 5.0 üzerinden akıllı telefonlara bağlanıyor Aramalar için AI yer-uydu bağı gürültü iptali ve optimizasyonlar ile müzik çalma sırasında gecikmeleri ortadan kaldırabileceğini iddia ediyor. Her iki Kulaklıktada 31 mAh batarya bulunuyor ve tek bir şarjla beş saate kadar dayanacağı söyleniyor . Kulaklıkların taşıma çantasında ise 410mAh batarya bulunuyor bu da kulaklıklara 20 saatlik ek müzik çalma veya üç saatlik konuşma süresi sunuyor.


OPPO Enco Free kablosuz kulakiçi kulaklıklar 120 db 'e kadar Ses verebiliyor USB C Tipi ile şarj ediliyor ve IPX4 suya dayanıklı.(IPX-4: Herhangi bir yönden su sıçramasına karşı koruma.)


OPPO Enco Free Fiyatı ise 7.990 Rs Türk lirası ile 683 TL ve 6 Mart'tan itibaren satışa sunulacak. (Hindistan Fiyatıdır)
OPPO Enco W31

Binaural düşük gecikmeli Bluetooth iletimi ,Suya ve toza dayanıklı ve frekans yanıtlarını iyileştirmek için tasarlanmış çift kompozit poliüretanlar (TPU) ve grafen diyaframlarla birlikte geliyor. W31'de her iki tarafta iki dahili yüksek hassasiyetli mikrofon ve aramalar sırasında gürültüyü engellemek için tasarlanmış bir çevresel gürültü önleme algoritması bulunuyor.

Enco W31'in fiyatı 4.499 RS Türk lirası ile 385 TL Beyaz , Pembe ve Siyah renklerde satışa sunulacaktır . Ne yazık ki, marka Enco W31 için henüz tam olarak satış tarihi belirtmedi.