OPPO Band'ın özellikleri ve fiyatı

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

admin

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
android 2.0
26 Ağu 2020
29
2
15
Çin’in teknoloji firmalarından Oppo sadece akıllı telefonları ile değil akesuar ürünleriyle de öne çıkmak istiyor. Geçten yıl iki farklı akıllı saat modeli ve kablosuz (bluetooth) kulaklıklarını tanıtan firma; bu defa Oppo Band ismiyle yeni bir patlamaya hazırlanıyor.

OPPO Band’ın ilk versiyonları Çin’de 2020 yılının haziran ayında , satışa çıkarılmıştı. Önümüzdeki günlerde tanıtılması bekleniyor. OPPO Band sportif bir kayışla gelirken, Fashion Edition (özel seri) modelinde NFC bağlantı desteği ile birlikte şık bir kayış yer alıyor.
https://static.shiftdelete.net/wp-content/uploads/2021/01/mi-band-serisine-yeni-rakip-oppo-band-geliyor.jpg

İşte OPPO Band’ın özellikleri;
OPPO Band, 100 DPI ekran çözünürlüğe sahip olmanın yanı sıra 2.5D kavisli 1,1 inç Amoled dokunmatik ekrana sahiptir. Ayrıca bir çok indirilebilir ekran yüzü desteği ile birlikte geliyor. 14 güne kadar pil ömrü vaat eden Band, 100mAh batarya ile geliyor.

OPPO Band sağlık takibi için, kalp atış hızı, kandaki oksijeni seviyesini ölçme ve uyku izleme desteğine sahiptir. 5ATM su geçirmeme özelliğine ve 12 çeşit spor aktivitesi desteği ile birlikte gelen akıllı bileklik; Apollo 3 mobil işlemci tarafından desteklenmektedir.

OPPO Band’ın iki modeli için 31 $ ve 38 $ ile satışa çıkması bekleniyor.