Oppo Akıllı Telefon Fotoğrafçılığının Kurallarını Yeniden Yazıyor.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Modern telefonların kameralarının geçmişi son 20 yıla dayanıyor Son 5 yılda ise kameralar artık hayatımızın olmazsa olmazı konumunda farklı özellikler ile hayatımızın tam ortasında bulunan yaşantımızı kareler ile sonsuzlaştıran teknoloji de oppo markasının büyük bir payı bulunuyor.
Şirket bu konuda Son modeli Reno 3 Pro ile Akıllı telefon Fotoğrafçılığı kurallarını yeniden yazmaya hazırlanıyor ve bu konuda da oldukça iddaalı olduğunu belirtiyor...


Belirtmek isterim ki dünyanın ilk video bokeh moduna sahip telefon Pop-up kamerası ile reno 10x zoom ve reno modelidir. Oppo Hindistan pazarında oldukça büyük bir kitleye sahiptir ki rakamlarda bunu kanıtlamaktadır Oppo hindistanda Son verilere göre %88,4 Büyüdü. Tabiki bu büyümenin en büyük sebebi kameraya odaklanan reno serisidir.

Şirket 2020 Planları içerisinde Reno 3 Pro modeli ile hindistan piyasasını ele almayı planlıyor zira ülkemizde de ilk günden bu yana satışta ilerleme katetmiş durumda...

Oppo Telefonlar her zaman ön kameraları ile zaten övgüleri topluyor Reno 3 Pro modeli ile bunu tasdikleme yolunda ilerliyor zira yine ilkleri yaşatıyor ve modeli dünyada ilk 44+2 MP çift kameraya sahip telefonudur.

Reno 3 Pro modeli 44 mp ana kamerası ve 2 mp derinlik sensörü ile bokeh efektli fotoğraflar çekmemize imkan tanıyor ayrıca kamera ultra gece selfie moduna da sahip buda kameraların gece gündüz farketmeksizin güzel fotoğraflar yakalamasını sağlıyor.


Reno 3 Pro 64 mp lık Ana kamera ve yardımcı kameralar ile 108 Mp Ultra Net görüntüler elde edebiliyor...Ayrıca Zor koşulları yönetebilme, düşük ışıkta ultra gece modu, 5x hibrid 20x dijital zoom Sahip ve ultra geniş açılı lens ile 109 derecelik fotoğrafları bozulma olmadan çekebiliyorsunuz.

Kısacası Oppo Kamera alanında devlerin önüne büyük bir güçle geliyor beklentileri her zaman yüksek tutan marka ilerleyen günlerde telefonun tanıtımıyla birlikte kullanıcılara istediklerini sağlayabilecekmi ?? Hep Beraber izleyelim...