OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition'ın Kordonu Ortaya Çıktı

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın, Cyberpunk temalı akıllı telefonunun ardından bir de akıllı saat üzerinde çalışmakta olduğu ortaya çıktı. Henüz çıkış tarihi belli olmayan bu özel edisyonun kordonunun görselleri gün yüzüne çıktı.

Özellikle son senelerde teknoloji ürünlerinde özel edisyonların çıktığını sık sık görmeye başladık. Bunlardan bir tanesi Mandalorian temalı Xbox oyun kumandasıydı. Ayrıca özel bir edisyon duyurusu, Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus'tan da gelmişti.

BBK Electronics'in alt kuruluşu olan OnePlus, CD PROJEKT RED ile iş birliğine gittiğini duyurmuştu. İki şirket arasındaki bu iş birliğinin meyvesi ise OnePlus 8T Cyberpunk Edition olmuştu. Ancak görünüşe göre, OnePlus'ın Cyberpunk temalı özel edisyon ürünleri yalnızca akıllı telefonlarla sınırlı kalmayacak.
  • OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition geliyor
oneplus watch cyberpunk 2077, oneplus watch cyberpunk 2077 edition kordonu

Digital Chat Station tarafından ortaya çıkarılan bir bilgiye göre OnePlus, henüz çıkarmadığı OnePlus Watch için bir de Cyberpunk 2077 edisyonu çıkarmayı planlıyor. Şirketin bu planını ciddi ölçüde doğrulayan şey ise yukarda da görmüş olduğunuz sarı siyah renklere ve Cyberpunk yazısına sahip saat kordonu oldu.

Saatin sarı siyah renkli kordonunun üzerinde OnePlus ve Cyberpunk yazılarının yer aldığı görünüyor. Ancak saatin kendinin nasıl göründüğüne dair herhangi bir bilgi elimizde bulunmuyor. Ayrıca OnePlus Watch ile alakalı ortaya çıkan son haber, şirketin ilk giyilebilir ürününün çıkışının ertelenebileceği yönündeydi.

OnePlus Watch'un öncelikle ekim ayının sonlarında çıkış yapacağı ifade edilmiş ancak daha sonra bu tarihin ötelendiği dile getirilmişti. Aslında saatin kayışının ortaya çıkmış olması, saatin kendinin de çıkış tarihinin yaklaşmış olabileceğini gösterse de henüz kesin bir çıkış tarihi açıklanmış değil. Peki, siz OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition'ı, en azından kordonlarını, nasıl buldunuz?