Misafir Modu Açamıyorum

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

yastek

Yeni Üye
android 1.0
11 Eki 2020
1
0
0
istanbul
Realmi 6i telefonda kullanıcı ekleme ya da misafir modu açma işlemini yapamadım yardımcı olabilir misiniz? Ayarlar kısmında kullanıcılar ve hesaplar sekmesi var ancak buradan kullanıcı eklemem için bir yer bulunmuyor.

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun
Aslına bakarsanız doğru yerden işlem yapıyorsunuz Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin. Kullanıcılar ve Hesaplar menüsüne tıklayın. "BİRDEN ÇOK KULLANICI" seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda "Misafir" ikonuna tıkladığınızda telefonunuz misafir moduna geçecektir.

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Aslına bakarsanız doğru yerden işlem yapıyorsunuz Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin. Kullanıcılar ve Hesaplar menüsüne tıklayın. "BİRDEN ÇOK KULLANICI" seçeneğine tıklayın. Açılan ekranda "Misafir" ikonuna tıkladığınızda telefonunuz misafir moduna geçecektir.
Yardımınız için teşekkürler. Çözüm aynen belirttiğiniz gibidir.

yastek5

Yeni Üye
android 1.0
12 Eki 2020
2
0
5
istanbul
BİRDEN COK KULKANİCİ secenegi gorunmuyor. Sadece senkronize et kismi var ekte goruldugu gibi.

Ekli dosyalar

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun
Anladığım ve şu ana kadar yapmış olduğum araştırmalar sonucunda telefonunuzda Misafir Modu bulunmamakta, Size yardımcı olma konusunda bende bu konu ile ilgili detaylı araştırmamı yapıyorum.Teşekkürler.