Kolye gibi kulaklık: Redmi SonicBass! İşte fiyatı

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Redmi SonicBass isimli “kablosuz kulaklık” hem özellikleri hem de fiyatı ile Nepal’de boy gösterdi. Xiaomi’nin yeni aksesuarı diğer ülkeleri de ziyaret edecek. Kendisinin iki renk seçeneği mevcut: Siyah ve lacivert.

Kablosuz kulaklık ibaresinin tırnak içinde kullanılmasının sebebi aslında bu aksesuarın gerçekten de kablosuz olmamasından kaynaklanıyor. Xiaomi yine de kendi ürününe böyle bir yakıştırmayı uygun bulmuş

Redmi SonicBass özellikleri nasıl?
Çinli ürünün ucunda yumuşak kulak uçları mevcut. Redmi, kulaklığa bağlı olan kablonun güçlendirildiğini ve bu kablonun takma ve çıkartma işlemleri sırasında zarar görmeyeceğini iddia etti.

Bas özelliğine sahip olduğu söylenen Redmi SonicBass, çevreden gelen sesleri engelleyerek gürültü önleme özelliğini devreye sokuyor. IPX4 sertifikasına layık görülen Doğu Asya temsilcisi hem tere hem de suya oldukça dayanıklı.


2 saat boyunca hizmet verebilen bu üründe ses kontrolü özelliği de yer alıyor. Son olarak Redmi SonicBass’in herhangi bir destek sayfası yok ancak kendisinin bu eksikliği kısa sürede giderilecek. Dilerseniz kendisi hakkında elde edilen bütün özellikleri bir liste altında toplayalım:

— Superior Sound Pro Bass
— Kolye tasarımı
— Bluetooth 5.0
— Ses Kontrolü
— Gürültü Engelleme
— Suya ve tere dayanıklılık

Redmi SonicBass fiyatı
2099 Nepal rupisi karşılığında satın alınabilen Redmi SonicBass yaklaşık 18 dolara tekabül ediyor. Xiaomi’nin bu aksesuarı ülkemize getirip getirmeyeceği henüz belli değil.

Bu kulaklık gerçekten güzel ve kullanışlı özellikleri ile dikkat uyandırdı. Xiomi yine harika işlere imza atıcak gibi gözüküyor.redmi-sonicbass-ozellikleri-ve-fiyati-belli-oldu-kolye-gibi-2.jpg