klavye yavaşlaması

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

sidimund306

Yeni Üye
android 1.0
14 Mar 2021
4
1
5
36
Türkiye
1.5 senedir kullandığım oppo reno'da klavye yazı yazarken çok yavaşlamaya başladı. telefonu yeniden başlatınca düzeliyor ama gün içinde tekrar aynı oluyor. günde 2-3 kere telefona reset atmak gerekiyor. telefonun ömrü mü bitiyor yoksa başka bir sorun mu var? daha 1.5 sene önce 5000 küsur lira verip aldığım telefonun da şimdiden böyle yapması beni çok üzdü.

öylebiri

Yeni Üye
android 1.0
15 Mar 2021
2
0
5
30
Erzurum
İyi akşamlar, aynı sorunu bende yaşıyorum. Arka Planda uygulama vs çalışmasa bile klavye kasıyor.

sidimund306

Yeni Üye
android 1.0
14 Mar 2021
4
1
5
36
Türkiye
burdan yardım gelmiyecek herhalde. kardeş senin de telefonı açıp kapayınca düzeliyor mu? bari birbirimize yardımcı olalım. telefonunuz reno mu?

öylebiri

Yeni Üye
android 1.0
15 Mar 2021
2
0
5
30
Erzurum
İyi akşamlar, reno3 pro kullanıyorum. Gboard kasıyor. İnternetten baktım, herkeste aynı sorun varmış. Swiftkey indirdim, şu an daha hızlı ve kasmadan kullanıyorum. Normalde kasmaması lazım ancak arayüzle alakalı olabilir, telefonun hem ram i hem rom u yüksek. Anlayamadım.

sidimund306

Yeni Üye
android 1.0
14 Mar 2021
4
1
5
36
Türkiye
bende honor magic watch 2 ve oppo reno var. ilk reno. saati tam bildirimleri açıp arka planda çalışmasına izin verince kasıyor klavye bugün anladım. ya bi uyumsuzluk var ya da yetersiz kalıyor telefon saatin uygulamasının arka planda çalışmasına. birisinden vazgeçicem. sanırım giden oppo olucak

admin

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
android 2.0
26 Ağu 2020
29
2
15
burdan yardım gelmiyecek herhalde. kardeş senin de telefonı açıp kapayınca düzeliyor mu? bari birbirimize yardımcı olalım. telefonunuz reno mu?
Forumun amacı siz arkadaşların birbirine yardım etmesi. Ne de olsa biz resmi bir işletme falan değiliz. Her konuyu bilmek mümkün olmadığına göre :) Umarız sorununuzun çözümünü bulursunuz :)