İşte karşınızda ücretsiz Adobe uygulamaları!

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
Adobe, bildiğiniz üzere bilgisayar yazılımındaki en eski ve en büyük isimlerden birisidir. Şirket, web teknolojileri ve tasarım programları yapmaktadır. Genellikle Adobe’nin programları için bir hayli para ödemeniz gerekir ancak son günlerde bazı bedava dağıttığı Adobe uygulamalarının üzerine düşüyor.

Bu yazımızda sizlere bedava dağıttığı Adobe uygulamaları hangileri onları sıraladık. Lafı daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim; keyifli okumalar.
İşte karşınızda ücretsiz Adobe uygulamaları!

İşte karşınızda bedava dağıttığı Adobe uygulamaları
Adobe Photoshop Kamera

Adobe Photoshop Camera, fotoğraf çekmenin yepyeni bir yolunu sunmaktadır. Normalde, bir fotoğraf çeker ve ardından filtreler ile resmi düzenlersiniz. Ancak Photoshop Camera, siz deklanşöre basmadan önce filtreler uygulayacak ve canlı önizlemeleri gösterecek kadar akıllıdır.

Her şey, tescilli bir yapay zeka yazılımı olan Adobe Sensei sayesinde çalışıyor. Sensei, sahneyi kameranızdan algılayabilir ve ayarları anında hızlı bir şekilde düzenleyebilir. Yine de bu olayın gerçekleştiğini görmek için internet bağlantınızın aktif olmasına ihtiyacınız olacak.

Photoshop Camera, yapay zeka tarafından tavsiye edilen fotoğraf düzenleme şeklinde diğer bir muhteşem özellik için bir araya geliyor. Güçlü yapay zeka resimlerin arka planlarını değiştirebilir, nesneleri problemsiz bir biçimde ekleyebilir, fotoğraftaki bir kişinin aynalarını ya da klonlarını oluşturabilir hatta çok daha fazlasını yapabilir.

Android indirme linki için

İOS indirme linki için