Huawei P40 Pro En iyi kameralı telefon ödülünü aldı.

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Pro kamerası EISA ödülü ile onurlandırılmayı başardı. En iyi teknolojik ürünlerin seçildiği EISA etkinliğinde Çinli firmanın akıllı telefonu rakiplerine göz dağı verdi.

Huawei P40 Pro kamerası EISA ödülü ile gündeme geldi.
Açılımı European Imaging and Sound Association olan bu organizasyon, dilimize Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği şeklinde çevrildi. Bu dernek fotoğraf, sinema, ses ve otomobil gibi kullanıcıların ilgisini çeken alanlarda en verimli ürünleri birbirleri ile karşılaştırıyor.

Bu karşılaştırmadan sonra hangi ürünleri ödüllendireceğine karar veren EISA yetkilileri, P40 Pro modelinin en iyi kameraya sahip olan akıllı telefon olduğunu tescilledi. Bu telefon şu anda ülkemizde de satılıyor.Dilerseniz Huawei P40 Pro hangi kamera özellikleri :

50 Megapiksel ana kamera (f/1.9)
40 Megapiksel ultra geniş açılı kamera (f/1.8)
12 Megapiksel Telefoto kamera (f/3.4)
32 Megapiksel ön kamera (f/2.2) ile ToF kamera
— LED flaş
Ana kamera: [email protected]/60 FPS, [email protected]/60 FPS, [email protected] FPS, [email protected] FPS, HDR; gyro-EIS
— Ön kamera:
[email protected]/60 FPS, [email protected]/60 FPS

Huawei gerçekten piyasaya çıktığından beri her zaman kameraları ile gündeme gelmiş bir markadır. Bizleri şaşırtmadan bu ödülü kazandılar ve kendilerini her geçen dönem daha çok geliştirerek kullanıcılarına daha iyi telefon kazandırmaya devam ediyolar.