Güncelleme

Anahtar Kelime Anahtar Kelime
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buğra Tepesu

Yeni Üye
android 1.6
7 Kas 2020
12
0
5
Tokat
Ben telefonum da indirilen uygulamaları ve verilerini sildim ama Google play sistem güncellemesinde eski sürüm yüklenmiş ve güncellemeleri kontrol edince telefon güncel yazısı geliyor ama Google play sistem güncellemesi güncel değil normalde 1 Ekim güncellemesi olması gerekiyor ama 1 Şubat güncellemesi var nasıl düzelir

Buğra Tepesu

Yeni Üye
android 1.6
7 Kas 2020
12
0
5
Tokat
Sorun tam olarak güncelleme geldiği halde sizin yükleyememeniz mi?
Verilerin yedeğini alıp hard reset atıp, temiz kurulum yapabilirsiniz.
Ben telefonumu sıfırlamadan önce Google play sistem güncellemesi 1 Kasım gözüküyordu ama ben telefonumu sıfırladıktan sonra 1 Şubat gözüktü ve güncellemeleri denetleyince 1 Kasım yüklenmedi onun yerine güncellemeler güncel dedi sonra ben baştan sıfırladım fakat yine aynı sorun oldu

kırık çocuk

Moderatör
Moderatör
android 2.0
3 Ara 2020
22
12
15
24
izmir
Ben telefonumu sıfırlamadan önce Google play sistem güncellemesi 1 Kasım gözüküyordu ama ben telefonumu sıfırladıktan sonra 1 Şubat gözüktü ve güncellemeleri denetleyince 1 Kasım yüklenmedi onun yerine güncellemeler güncel dedi sonra ben baştan sıfırladım fakat yine aynı sorun oldu
Belirttiğiniz tarihler 2019 yılına mı ait?

SadettinAtmaca

Yeni Üye
android 1.5
29 Kas 2020
6
2
15
25
İstanbul
İyi geceler. Benim de sms ile ilgili bir sorunum var. Kimseye sms gönderemiyorum, gönderilemedi uyarısı almaktayım. Operatör şirketi ile de görüştüm ama problem gözükmüyor diyor. Yardımınızı rica ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...