Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
Google, her sene olduğu gibi bu sene da senenin en iyi mobil oyunlarını ve uygulamalarını Play Store üzerinden açıkladı. Listede hem popüler oyun stüdyolarının hem de bağımsız geliştiricilerin oyunları bulunuyor.

Android işletim sisteminin fotoğrafı uygulama mağazası olan Google Play Store, 2020’nin en iyi mobile oyunlarını ve uygulamalarını açıkladı. Altı farklı kategoride listelenen senenin en iyi oyunları arasında milyonları peşinden sürükleyen oyunların beraberinde beklenmedik çıkışlar yakalayan bağımsız oyunlar da yer almakta. Yılın en iyi uygulamaları ise tek listede sıralandı.

Bilmeyenler için; Google, fotoğrafı uygulama mağazası Play Store üzerinden her seneın son ayında senenin en iyi oyun ve uygulamalarını açıklıyor. An itibarıyla Google Play’in Türkiye versiyonunda en iyi uygulamaların kategori bazlı açıklanmadığı görülüyor olsa da senenin en iyi oyunları kategori kategori açıklanmış durumda. Ayrıca tıklayarak 2019'un en iyi oyun ve uygulamalarını inceleyebilirsiniz.


Google Play’e göre 2020’nin en iyi mobil oyunları:


play oyunlar

“Listelerin zirvesini zorlayan sansasyonel oyunlardan en beğenilenler arasına giren zekice hazırlanmış bağımsızlara uzanan bu oyunlar, bizi dikkat kesilmemiz gereken yolculuklara, gerçeküstü maceralara ve beynimizin sınırlarını zorlayan mücadelelere davet ediyor. İşte karşınızda! Play’de 2020'nin En İyi Oyunları.”

En iyi oyun:
Halk Oylaması Ödülü
En Rekabetçi Oyunlar
En İyi Bağımsız Oyunlar
En Eğlenceli Oyunlar
En Yenilikçi Oyunlar

google en iyi uygulamalar

Google Play’e göre 2020’nin en iyi uygulamaları