EPİC GAMES GÜNÜN ÜCRETSİZ OYUNU: JURASSİC WORLD EVOLUTİON

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

RoysoD

Moderatör
Moderatör
android 2.0
26 Eki 2020
30
1
35
Van
EPİC GAMES GÜNÜN ÜCRETSİZ OYUNU: JURASSİC WORLD EVOLUTİON

jurassic-world-evolution-1-pdvg.jpg

Jurassic World Evolution, Frontier Developments tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir iş simülasyon video oyunudur. 2015 Jurassic World filmine dayanan oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 12 Haziran 2018'de piyasaya sürüldü.
Muertes takımadalarının efsanevi adalarındaki operasyonda sorumluluğu üstlen ve dinozorların mucizesini, görkemini ve tehlikesini canlandır. Hayatın bir şekilde yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence ya da Güvenlik çıkarlarına göre inşa et.
Çevrelerindeki dünyaya göre düşünen, hisseden ve tepki veren dinozorları biyomühendislikle canlandır. Dinozorlarına eşsiz davranışlar, özellikler ve görünümler vermek için hayatın kendisiyle oyna, sonra kayıp dinozor DNA'sını bulma yolunda sürdürdüğün küresel arayışını finanse etmek için bu dinozorları elinde tut ve onlardan kâr elde et.
Büyük resmi kontrol etmek için derin yönetim araçlarını kullan ya da karada veya havada mücadelelerle yüzleşmek için işe doğrudan kendin el at. Seriden ve parmaklarının ucundaki onlarca yıllık Jurassic hikâyesinden ikonik karakterleri içeren yepyeni bir anlatımda adalarını genişlet ve kendi yolculuğunu belirle.

Oyunun Fiyatı: 171,00 TL
Ücretsiz Oyunun Linki:

Sistem Gereksinimleri:
MinimumÖnerilen
İşletim Sistemi
Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64 bit
İşletim Sistemi
Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64 bit
İşlemci
Intel i5-2300/AMD FX-4300
İşlemci
Intel i7-4770/AMD FX-8350
Bellek
8 GB
Bellek
12 GB
Depolama
8 GB
Depolama
12 GB
DirectX
11
DirectX
11
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 1050 (Eski GPU: GeForce GTX 660) / AMD Radeon 7850 (2 GB)
Ekran Kartı
NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD RX 480

Ekran Görüntüleri: