ColorOS 7 + Android 10 Yazılım Güncelleme Planlaması

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145

  • Haziran, Temmuz, Ağustos ayları boyunca (2020 yılının 2. ve 3. çeyreği içerisinde): OPPO Reno 10x Zoom, OPPO Reno, OPPO RX17 Pro, OPPO Reno2, OPPO Reno Z, OPPO Reno2 Z.
  • Temmuz, Ağustos, Eylül ayları boyunca (2020 yılının 3. çeyreği içerisinde): OPPO A5 2020, OPPO A9 2020.
  • Ağustos, Eylül, Ekim ayları boyunca (2020 yılının 3. ve 4. çeyreği içerisinde): OPPO A91.

Yeni sürümü yukarıdaki tarih aralığı içerisinde indirebilmek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Resmi versiyon için; Menüler üzerinde sırası ile [Ayarlar] > [Yazılım Güncellemesi] seçeneklerine girerek yeni versiyonun yayınlanıp yayınlanmadığını görebilirsiniz.
  2. Deneme versiyonu için; Menüler üzerinde sırası ile [Ayarlar] > [Yazılım Güncellemesi] >
    > [Deneme Versiyonu] (Not: Deneme Versiyonu, Resmi Versiyon ile aynı özelliklere sahiptir) girerek Deneme Versiyonun yayınlanıp yayınlanmadığını görebilirsiniz.

Not: Güncelleme yazılımları kademeli olarak yayınlanacağından tüm müşterilerimiz aynı anda Resmi Versiyonu indiremeyebilirler. Sıra numarasına göre (IMEI no) kontrollü bir şekilde ve parça parça yayınlanacak Resmi sürümler için bazı müşterilerimizin daha erken, bazı müşterilerimizin daha geç şekilde yazılımı görebiliyor / indirebiliyor olması beklenen bir durumdur.

Ayrıca, Deneme Versiyonu yayınlandıktan sonra yalnızca 1 ay boyunca yayında kalacağından, ColorOs 7 güncellemesini herkesten daha önce deneme fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Deneme versiyonumuz, Resmi Versiyonumuz ile birebir aynı özelliklere sahip olup kişi sayısından bağımsız olarak sınırsız şekilde indirilmesi mümkün olacağından, dilerseniz Resmi Versiyon yayınlanmadan daha önce Deneme Versiyonumuzu kullanım şansına erişebilirsiniz.

Telefonunuzu daha keyifli ve işlem gücü yüksek bir şekilde kullanmak için tüm yazılımsal güncellemelerinizi yapmanızı önemle uyarırız.