Çözüldü Bildirim

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

kerem_s__

Yeni Üye
android 1.5
30 Eyl 2020
6
1
15
Elazığ
Arkadaşlar sorun şu. Telefon sessizdeyken mesaj ya da bildirim geldiği zaman diğer telefonlarda üstte hangi uyhulamadan bildirim gelmişse o uygulamanın simgesi üstte gözükür. Ama ben yukardan aşağı çekiyorum ne geldiğini görmek için. Yardımcı olursanız çok minnettar kalırım
 
  • Like
Tepkiler: rdw.eminyavuz

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Merhabalar;

öncelikle forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

sorununuzu çözmek için aşağıdaki çözüm yollarını deneyebilirsiniz

Çözüm 1: İlk olarak telefonunuzdan Ayarlar > Bildirim ve Durum Çubuğu > Bildirimleri Yönet bölümüne gelin, karşınıza çıkan ekrandan bildirimin görünmediği ya da görünmesini istediğiniz uygulamaya dokunun ve ardından en üstteki "Bildirimlere izin ver" seçeneğini açık konuma getirin. Sonrasında kilit ekranında ekranın üst kısmında görüntülenmesi seçeneklerinden istediklerinizi seçin.

Çözüm 2: Ayarlar > Pil > Güç Tasarrufu ekranından Güç Tasarrufunu kapatın. Kapatıldıktan sonra ekrana gelen Akıllı Güç Tasarrufu modunu kapalı konuma getirin, ardından alt kısımdaki Özel Güç Tüketimi Koruması'na dokunun ve arka planda çalışmasına izin vererek bildirim gelmeyen uygulamayı seçin ve Arka Planda Çalışmaya İzin Ver'i aktif hale getirin. Burada yapılan ayarlar telefonunuzun pil kullanımını da arttırabilir.

Çözüm 3: Telefon Yöneticisi'ni açın, Gizlilik İzinleri seçeneğinden, Başlangıç Yöneticisi'ne girin ve yeniden başlatmanın ardından otomatik olarak açılması istenen uygulamaları yanındaki seçeneğe dokunarak aktif konuma getirin.

Çözüm 4: Uygulama İzinlerinden uygulamanın bildirim göndermesine izni olduğundan emin olun.

Maalesef hiçbir şey işe yaramazsa, uygulama WhatsApp veya Instagram gibi popüler bir uygulama değildir ve uygulamayla ilgili uyumluluk sorunları olabilir. Telefonunuzu sıfırlayabilir ve tekrar deneyebilirsiniz.

teşekkürler 😊🙏
 
  • Like
Tepkiler: Wenja