BATARYA

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun
Herkese iyi akşamlar. 02 Ekim 2020 tarihinde almış olduğum OPPO Reno 3 telefonumu 05.10.2020 tarihine kadar 2 defa şarj ettim. Sorum şu 100'de 100 şarj olduktan 13 dk sonra şarj 99'a düşüyor.Normal mi?

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Merhaba
Telefonda 4.025 mAh pil ve 30W VOOC 3.0 hızlı şarj desteği bulunuyor. Bu da demek oluyor ki şu anlık gayet sağlıklı bir piliniz var. Böyle durumlar normaldir iyi günler.

Dağıstan

Yeni Üye
android 1.5
4 Eki 2020
8
2
15
Samsun
Yeni almış olduğum telefonum ile oynarken, Ekranın sol üst köşesinde batarya ve hat imgelerinin hemen yanında su damlasına benzeyen / küçük bir balon ve içi bir miktar su dolu / benzeyen bir işaret çıktı. Ne yaptıysam ayarlardan kapatamadım.Bilen var ise ne işe yaradığı ve nasıl kapatacağım konusunda yardım ederse sevinirim.Teşekkürler...

rdw.eminyavuz

Moderatör
Moderatör
20 Eyl 2020
237
6
145
İstanbul
Yeni almış olduğum telefonum ile oynarken, Ekranın sol üst köşesinde batarya ve hat imgelerinin hemen yanında su damlasına benzeyen / küçük bir balon ve içi bir miktar su dolu / benzeyen bir işaret çıktı. Ne yaptıysam ayarlardan kapatamadım.Bilen var ise ne işe yaradığı ve nasıl kapatacağım konusunda yardım ederse sevinirim.Teşekkürler...
Merhabalar;

öncelikle forumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ayarlar> hücresel ağ> Sim Bilgileri ve Ayarları bölümündeki sim kartı işaretli SIM yazısına tıklayın> ağ ayarları bölümünde wifi arama olması ve açık görünüyor olması lazım onu kapatırsanız sorununuz çözülecektir.

sorununuz çözülür yada devam ediyorsa lütfen cevaplamayı ve diğer üyelere yardımcı olmayı unutmayın. :cool:

teşekkürler :love: