Apple hesabı ile Fortnite oynayanlara kötü haber!

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

unnking

Moderatör
Moderatör
8 Eyl 2020
260
3
145
Son dönemin en tartışılan ve takip edilen konusu Apple ve Epic Games davası oldu. Kendi ödeme sistemini oyuna ekleyen Epic Games, Apple ve Google‘ın yaptırımı ile karşı karşıya kalırken, her iki uygulama mağazasından da Fortnite silindi .

Apple ile Epic arasındaki yasal süreç devam ederken, Apple’ın yeni aldığı bir karar Epic tarafından duyuruldu. üzerinden yapılan açıklamada 11 Eylül’den itibaren Apple hesabı ile Fortnite oynamak mümkün olmayacak.


1599730705199.png

Eğer Apple hesabıyla giriş yapıyorsanız, bilgilerinizi hemen güncellemeniz gerekmekte. Verilerinizi ve karakterinizi kaybetmemek için şu adımları uygulamalısınız:

– Apple hesabınızla Epic Games’e tekrar giriş yapın

Ayarlar sayfasına girin

Genel menüsü altında e-posta adresinizin olduğu bölüme aktif olarak kullandığınız ve Apple hesabınızla kullanmadığınız bir e-posta adresi girin

– E-posta değişikliği sonrasında parolanızı da değiştirin

Eğer bu güncellemeleri yapmayı unutur ya da geç kalırsanız, Epic Games’in sizin için başka bir çözümü daha var. Eğer bu iki durumdan birini yaşarsanız, Epic Games’e ulaşıp şirketin size göndereceği doğrulama koduyla yukarıda belirtmiş olduğumuz değişiklikleri yapabileceksiniz.

bu konu hakkında birçok soru işareti vardı ve hepsi yavaş yavaş kalacak gibi duruyor.