Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 ColorOS 11 özellikleriyle geliyor

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Wenja

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
28 Ağu 2020
99
7
78
İstanbul
www.oppodestek.com
Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 ColorOS 11 özellikleriyle geliyor
Google, bu ayın başlarında Pixel serisi için Android 11'in ilk kararlı derlemesini kullanıma sundu. O zamandan beri, birkaç Android OEM'i Android 11 tabanlı özel Android kaplamalarını açıkladı ve birkaç popüler cihaz için beta yapımlarını kullanıma sundu. Çinli akıllı telefon devi OPPO, yaklaşık bir hafta önce Android 11 tabanlı ColorOS 11'i sergiledi ve bir beta sürümünü kontrol etme şansımız oldu Find X2 Pro. Şimdi, Realme Android 11 tabanlı Realme UI 2.0'ı duyurdu ve ColorOS 11'de tanıtılan bazı yeni özelliklerde paketlendi.

Realme UI 2.0'daki yeni özelleştirme özellikleri
Realme, özel Android kaplaması için ikinci sürümün, kullanıcıların akıllı telefonlarının kullanıcı arabirimini tamamen özelleştirmelerine yardımcı olmayı amaçlayan en "açık" akıllı telefon işletim sistemi olduğunu iddia ediyor. Yükseltme, kullanıcıların akıllı telefonlarına benzersiz bir görünüm kazandırmalarına yardımcı olmak için üçüncü taraf simge paketleri ve başlatıcılar için destek getirir.

Realme UI 2.0


Realme UI 2.0 ayrıca, kullanıcıların akıllı telefonlarının vurgu renklerini tanımlamalarını sağlayacak yeni bir Küresel Tema renginde paketler. Bu özellik, kullanıcıların cihaz ayarlarının geçişlerini ve simgelerini özelleştirmek için 5 tür renk serisine ve 10 tek renge erişmesini sağlayacaktır. Bunun da yanı sıra, yükseltilmiş Android kaplaması çeşitli AOD özelleştirmelerinde, yazı tipi ve simge kişiselleştirme seçeneklerinde ve geliştirilmiş bir karanlık modda paketlenir. Yeni karanlık mod, kullanıcılara ihtiyaçlarını karşılamak için üç yeni stilden birini seçme seçeneği sunacak. Ayrıca kullanıcılara duvar kağıdını ve simgeleri de koyulaştırma seçeneği sunacaktır.Son zamanlarda duyurulan diğer özel Android kaplamalarında olduğu gibi, Realme UI 2.0 ayrıca Bubble bildirimleri desteği, hızlı ayarlar panelinde yeniden tasarlanmış medya kontrolleri, medya için bir çıkış değiştirici vb.

Performans iyileştirmeleri ve gizlilik özellikleri

Realme UI 2.0 ayrıca yazılımı daha verimli hale getirmek ve kullanıcı verileri için daha iyi koruma sağlamak için bir dizi performans iyileştirmesi ve gizlilik özelliği içerir. Gizlilik için Realme, 'Derin Deniz Gizliliği' adı verilen yeni bir ek gizlilik koruması ve veri güvenliği özelliği paketi sundu.

Realme UI 2.0
Özellikler, kullanıcıların kişisel bilgilerinin boş bir kimlik sağlayarak herhangi bir uygulamaya sızmasına yardımcı olabilir, kullanıcıların kişisel bilgilerini ve hassas dosyaları özel bir dolapta saklamasına yardımcı olabilir ve yazılımda yapılan ödemelerin kötü amaçlı faaliyetlerden korunmasını sağlayabilir. Ayrıca, Realme UI 2.0 kullanıcıları sahte mesajlardan ve reklamlardan da koruyabilir. Süitte ayrıca kullanıcıların iş ve kişisel hayatlarını akıllı telefonlarında ayrı tutmalarına yardımcı olacak bir Sistem Klonlayıcısı da bulunuyor. Kullanıcılar her profil için farklı parmak izleri ayarlayarak bu ayrı profillere erişebilecekler.

Realme UI 2.0 Android 11


Realme UI 2.0'ı daha verimli hale getirmek için şirket, kullanıcıların paylaşması ve çoklu görev yapması için birkaç uygun yol dahil etti. Bunlar arasında ekran görüntülerini diğer kullanıcılarla kolayca paylaşma ve her kareye doğru altyazıları dikme yeteneği, kullanıcıların aynı anda açık olan birkaç uygulamayla çoklu görev yapmasına yardımcı olmak için Yüzen ve Mini Pencere ve kullanıcıların telefonlarını belirli bir zamanda kilitlemelerine ve iyi bir gece uykusu almalarına yardımcı olacak yeni bir Uyku Kapsülü özelliği gibi özellikler yer alıyor. Realme ayrıca, Realme UI 2.0 ile sistem kaynaklarının kullanımını% 45 oranında artırmayı başardıklarını, genel sistem hızını% 32 artırdıklarını ve kare hızı kararlılığını% 17 artırdıklarını iddia ediyor.

Realme UI 2.0, bu yeni özellikleri ve geliştirmeleri ile bugün yeni Realme Narzo 20 Serisi ile ilk çıkışını yapıyor. Şirket, yazılımın 24 Eylül'de erken erişim yapısı alması planlanan Realme X50 Pro'dan başlayarak önümüzdeki haftalarda eski Realme cihazlarına yol alacağını ortaya koydu. Cihaz ilk açık beta sürümünü Ekim ayının sonuna doğru alacak ve ilk kararlı sürüm Kasım ayının sonuna doğru takip edecek. Cihazınızın Android 11 tabanlı şirketin en son yazılım yükseltmesini ne zaman alabileceğini öğrenmek için Realme UI 2.0 kapsamımızı izlemeye devam edin.
 
Son düzenleme: