A5s parmak izi okumuyor

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

Kaan

Yeni Üye
android 1.0
30 Kas 2020
2
0
5
25
Tarsus
Cihazımda parmak izi aktif ettim. Daha sonraki günlerde cihazım parmak iziyle açmaz oldu. Kısaca parmak izini tanımıyor . Telefona format attım yine düzelmedi. Park izlerine silip yeniden eklemeye çalıştım ekleyemedim . Bir kere dokunuyorum elli kere dokunmuş gibi tepki veriyor algılanmadı diyor . Sensörü yumuşak bezle sildi yine olmadı . Lütfen yardım cihazı 3 ay önce aldım. Yeni bir cihazda böyle bir sorun olması beni üzdü . İlk defa oppo kullaniyorum LG den geçtim .

Son düzenleme:

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
76
7
45
www.oppodestek.com
Cihazımda parmak izi aktif ettim. Daha sonraki günlerde cihazım parmak iziyle açmaz oldu. Kısaca parmak izini tanımıyor . Telefona format attım yine düzelmedi. Park izlerine silip yeniden eklemeye çalıştım ekleyemedim . Bir kere dokunuyorum elli kere dokunmuş gibi tepki veriyor algılanmadı diyor . Sensörü yumuşak bezle sildi yine olmadı . Lütfen yardım cihazı 3 ay önce aldım. Yeni bir cihazda böyle bir sorun olması beni üzdü . İlk defa popo kullaniyorum LG den geçtim .
Telefon aksamı ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Garantiye göndermenizi tavsiye ederim

Kaan

Yeni Üye
android 1.0
30 Kas 2020
2
0
5
25
Tarsus
Öyle yapacağım ama teredutte kaldım çünkü servise verince en az 20 gün cihaz orada kalıyor yedekte telefonum yok şuan ve bu süre çok uzun geliyor 😔