77 TL değerindeki oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Anahtar Kelime Anahtar Kelime

EXSELANS

Forum Sahibi
Yönetici
Forum Sahibi
Android 9.0
28 Ağu 2020
66
7
45
www.oppodestek.com
Ücretsiz oyun denildiğinde akla ilk gelen her hafta oyunculara bir oyunu bedava dağıttığı olarak veren ve indirimler sunan şirket Epic Games olsa da, Steam de kullanıcıları kendisine çekmek için fırsatları artırmaya başladı. 77 TL değerindeki oyun kısa süreliğine bedava dağıttığı!

ARK: Survival Evolved yalnızca üç gün boyunca bedava dağıttığı bir biçimde oynanabilir. Eğer oyunu almak gibi bir niyetiniz var ise bu üç günlük süreç içerisinde oyunu indirip oynayabilir, alıp almayacağınıza karar verebilmeniz kolaylaşabilir.


İndirimsiz 77 TL değerindeki oyun kısa süreliğine bedava oldu!
Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliği ile geliştirilen aksiyon – macera hayatta kalma oyunu, 2015 Ağustos ayında çıktı. ARK adında esrarengiz bir adanın kıyılarında buz tutan ve açlıktan ölmek üzere olan bir adam ya da kadın olarak hayatta kalmak için avlanmalı, malzemeler yapmalı, yiyecek ürünler yetiştirmeli ve barınaklar inşa etmelisiniz.

Oyunun Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)

İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 60 GB kullanılabilir alan
ücretsiz oyun

İsterseniz tıklayarak Steam’in ilgili sayfasına gidebilirsiniz. Ayrıca oyunu satın almak isterseniz 10 Kasım’a kadar yüzde 80 indirim ile 15,40 TL fiyat etiketi ile oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
 
Son düzenleme: